Тіна Кароль, Сергій Бабкін та Маша Єфросиніна стоять на цвяхах: навіщо і чому це різко стало так модно

Українські зірки поділились своїми історіями з приводу способу медитації – цвяхостояння. Цікаві історії, які можуть дати розуму поміркувати над цим.

Цвяхостояння – це спосіб медитації, який бере початок ще з давньої Індії. Як кажуть експерти, це ідеальна можливість розслабитись, пізнати себе та зарядитись енергією. Також, вони запевняють що цим способом можна позбутись своїх страхів, розкрити продуктивність, покращити свою концентрацію.

Цей спосіб медитація вже певний час набирає свою популярність серед українців, в тому числі – наші зірки шоубізнесу, які також завжди хочуть пробувати нове та цікаве.

Співак Артем Пивоваров був першим серед зірок, хто почав практикувати цвяхостояння. Як зазначає артист:

“Це – спосіб заземлення”

Артем може вистояти на цвяхах понад годину. Публічно це було декілька разів: перший раз він продемонстрував своє вміння вистояти на цвяхах на музичному шоу “Вечір прем’єр з Катериною Осадчою”, де разом із ведучою він простояв на сцені Палацу “Україна”. Другий раз він демонстрував на зйомках шоу “Топ-модель по-українськи”. На сцені було 30 тисяч цвяхів, по яким ходив Артем.

Артем Пивоваров та інші зірки розповіли про досвід стояння на цвяхах
Артем Пивоваров та інші зірки розповіли про досвід стояння на цвяхах

Як зазначає артист після цього випробування: “20 метрів по цвяхах пройти можливо. Я відчував адреналін, впевненість і водночас тривогу. Тепер хочу станцювати на них”.

Артем також був у ролі наставника для телеведучої Маші Єфросиніної, яка вперше пробувала цей спосіб медитації. Перед цим Маша у своєму інстаграмі поділились, що в неї кума займається цією медитацією та вже змогла поставити всіх своїх подруг, але Єфросиніну їй не вдавалось: в неї дуже великий страх. Але співаку Артему Пивоварову це вдалось зробити та Маша простояла на цвяхах.

“Легше ще п’ять разів народити без анестезії, провести 145-годинний ефір, сперечатись з моїм чоловіком щодо сенсів життя”, – ділиться враженням Маша.

Кароль, Єфросиніна та інші зірки розповіли про досвід стояння на цвяхах
Кароль, Єфросиніна та інші зірки розповіли про досвід стояння на цвяхах

А Тіна Кароль має більш позитивні відчуття та розповідає, що цвяхостояння вже є її звичайним образом життя, яке вона запровадила у ранкову рутину. “Це боляче! Але це скоріше про прийняття болю, і того, наскільки він страшний”, – ділилась враженнями від першої спроби співачка.

Кароль, Єфросиніна та інші зірки розповіли про досвід стояння на цвяхах
Кароль, Єфросиніна та інші зірки розповіли про досвід стояння на цвяхах

Музикант Сергій Бабкін ще з дитинства почав задумуватись над цими способом медитації. Але до стояння на цвяхах він прийшов не одразу. З самого початку він пробував медитацію із використанням пластикових аплікаторів, пізніше лежав спиною на голках, і лише нещодавно прийшов до того, що хоче спробувати дошку Садху із цвяхами.

Сергій Бабкін та інші зірки розповіли про досвід стояння на цвяхах
Сергій Бабкін та інші зірки розповіли про досвід стояння на цвяхах

Спочатку він намагався подолати хоча б час, але через декілька спроб співак вже почав розслаблятися та не думати скільки хвилин він стоїть. Сергій запевняє, що:

“Після завершення практики немає зайвих слів, немає зайвих дій і немає зайвих думок”.

Популярне

Схожі статті

Зі сторони щаслива пара, а насправді – аб’юзивні стосунки: Оля Полякова пригадала нездорові ревнощі обранця

Зірки шоу-бізнесу часто стають об'єктом уваги не лише завдяки своїм талантам, але й через особисті історії з їхнього життя. Так, приклад Олі Полякової нагадує всім про важливість самоповаги.

Буряковий квас: автентичний рецепт 100 річної давнини знайшла в бабусиній шухляді. Ось як харчувались предки

Сьогодні ми все більше звертаємося до рецептів минулих століть, прагнучи відчути автентичний смак страв, які готували наші предки. Один з таких рецептів — буряковий квас.

Оля Фреймут показала підрослу старшу дочку Злату, яка емігрувала у США: стала вишуканою красунею та схудла

Оля Фреймут, відома українська телеведуча, поділилася з шанувальниками зворушливим сімейним моментом. У своєму Instagram вона опублікувала фото зі старшою дочкою Златою, яка переїхала до США.