Від чого помирали зірки серіалу “Моя прекрасна няня”, крім Анастасії Заворотнюк: прокляття лежить на жінках

Серіал "Моя прекрасна няня" вже втратив багато акторів, які встигли залишити пам'ять про себе у цьому серіалі. Сьогодні ми хочемо розказати історії інших зірок, окрім Заворотнюк.

Серіал “Моя прекрасна няня”, що вийшов на екрани телевізорів ще у 2004 році був дуже популярний серед українського суспільства. Зовсім нещодавно ми дізнались про смерть головної актриси серіалу Анастасії Заворотнюк, яка зіграла няню Віку. Актриса померла через страшну хворобу – пухлину мозку у віці 53 роки. Проте, серіал вже налічує певну кількість акторів, яких більше немає з нами, на жаль.

Це “прокляття” тягнеться зі зйомок, де мама Віки раптово кудись зникає посередині сезонів. Любов Поліщук померла від саркоми хребта у віці 57 років. Після автомобільної аварії у жінки почались проблеми зі здоров’ям, в наслідку чого вона почала носити ортопедичний корсет. А після у неї виявили пухлину. Артистка два роки знімалась у серіалі “Моя прекрасна няня” вже маючи хворобу, та брала участь лише під сильними знеболюючими. Любов до останнього дня була віддана кар’єрі та була на зйомках, артистку не стали замінювати у серіалі.

Хто з акторів "Моя прекрасна няня" помер, крім Заворотнюк
Хто з акторів Моя прекрасна няня помер, крім Заворотнюк

Бабуся Віки також померла, акторка Олександра Назарова пішла з життя у віці 79 років від синдрому поліорганної недостатності, що було спричинено великим вживанням паління. Певний час акторка проходила лікування через проблеми з легенями, але від чого саме лікується Назарова – не розказували. Як розповідали у мережах, через це захворювання Олександра навіть впадала у кому. Артистці робили трахеостомію, але якраз після цієї операції в неї погіршився стан – почали відмовляти інші органи.

У віці 81 рік померла Баба Сіма, акторка Тетяна Жукова-Кірбітая. Причиною смерті назвала гостру серцеву недостатність. У театрі, де вона останнім часом працювала зазначали, що Тетяна тяжко захворіла під час відпустки та не встигла одужати. Але чим саме хворіла артистка – невідомо.

Тітка Фая закінчила життя у віці 75 років, акторка Ніна Русланова. Акторці робили заміну серцевому клапану, проте через 10 років вона знову звернулась до лікарів із проблеми з серцем, під час лікування в неї стався інфаркт та її було переведено реанімації. В неї було діагностовано дихальну недостатність.

Також з невеликих ролів Наталія Крачковська, яка померла у віці 77 років від інфаркту міокарда. У серіалі зіграла роль ведучої аукціону, коли Шаталін проводив благодійний аукціон з озеленення міста.

Популярне

Схожі статті

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.