“До сліз”: Марічка Падалко розчулила кадрами з сімейного архіву, на яких її чоловік Єгор Соболєв і 3 дітей

Марічка Падалко поділились з аудиторією зворушливим відео, на якому батько-захисник проводить час зі своїми трьома дітьми, тим самим привітавши коханого зі святом Дня батька.

Телеведуча 1+1 Марічка Падалко привітала чоловіка-захисника з Днем батька зворушливим відео. Пара разом 13 років і разом вони виховують трьох дітей – 13-ти річного сина Михайла, 15-ти річну доньку Марію та 17-ти річну Катерину.

Попри те, що Єгор Соболєв є багатодітним батьком, він мужньо став до лав ЗСУ у 2021 році, пройшовши збори та отримавши звання “Стрілець”. Зараз чоловік захищає країну та приїжджає у відрядження дуже рідко. Про що зазначала у своїх інтерв’ю Марічка, що їй складно без Єгора, але ще складніше звикнути, коли він поруч. Тож діти бачать тата мало та в нього фізично немає можливості бути присутнім у багатьох важливих моментах для них.

Марічка Падалко привітала чоловіка з Днем батька
Марічка Падалко привітала чоловіка з Днем батька

Марічка опублікувала відео, в якому показує свого чоловіка Єгора разом з Михайлом, Марією та Катериною. Відео від перших фото дітей, першого кроку, першого шкільного дзвоника до досягнень в спорті, танцях, закінчені школи та святкування дня народження. Проте останні два роки батько захищає їх, взявши в руки зброю.

Ведуча коментує це відео: “Бути батьком, це зустріти дитину у цьому світі, побачити її перші кроки, повезти в першу подорож, задмухати першу свічку, відвести в перший клас, взяти на перший мітинг, вболівати на кожному матчі і захоплюватись на кожному концерті. Бути батьком в Україні – це бути готовим вдягнути військову форму, пропустити все те, що раніше було важливим”.

Марічка зворушила аудиторію цим теплим відео, де батько – справжня опора на приклад. У коментарях аудиторія підтримала ведучу та подякувала її чоловіку за приклад мужності та стійкості:

“Дякуємо Вашому тату, пишаємось та бажаємо, щоб повертався живим”, – коментують.

Марічка Падалко привітала чоловіка з Днем батька
Марічка Падалко привітала чоловіка з Днем батька

Нещодавно Марічка розповідала в інтерв’ю, що вони з чоловіком не віддалились через війну, а навпаки зміцнили свої стосунки та збільшили пристрасть у відносинах.

Популярне

Схожі статті

Беру 1 кг слив та плитку шоколаду: такої смачної закрутки на зиму раніше ніколи не робила – ідеальний джем

Якщо набрид сливовий джем і не хочеться його робити, додайте у сливи трішки шоколаду. І солодощі заграють новими смаковими якостями. Від такого варення не відмовиться ніхто.

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.