Розлучений Віталій Кличко каже, що в його серці виключно Київ: чи не лукавить мер й чому приховує правду

Мер столиці Віталій Кличко розлучився з дружиною Наталією через 25 років шлюбу, сповістивши, що в його серці є лише Київ. Чи так це насправді? Можливо, є й інша причина.

Наприкінці серпня 2022 року київський мер Віталій Кличко приголомшив українців заявою про розлучення з матір’ю трьох дітей Наталією. Причиною було названо відстань між подружжям.

Кличко мешкав у Києві, а його дружина – в Німеччині. Тож поступово їхні стосунки зійшли нанівець. Наталія повернула собі дівоче прізвище Єгорова та сказала, що вони розсталися тепло й по-дружньому.

Віталій Кличко прожив із Наталією Єгоровою 25 років

Згодом колишні поділили київську та німецьку нерухомість між собою. І на цей раз дійшли згоди мирно, не влаштовуючи істерик та скандалів. Та все ж киянам і не тільки хотілося б знати, що насправді підштовхнуло пару до розставання після 25 років спільного життя.

Як завжди все упирається у шерше ля фам, відзначає Ростислав Калацинський. З чверть віку спільного життя багато років Віталій та Наталія прожили окремо. Їхні шляхи поступово розійшлися.

Віталій Кличко приховує від загалу нову обраницю

Чутки про розлучення ходили кілька років поспіль, але Клички називали це домислами. Віталій довго шукав дівчину, схожу на маму. І врешті знайшов. Саме голова родини запланував народження 3 дітей, і Наталія виконала цей план.

Віталій Кличко приховує від загалу нову обраницю

Та всьому приходить кінець. Через народження дітей дружині боксера довелося розпрощатися з модельною кар’єрою. Але співочу вона таки спромоглася побудувати. Батьки жінки були пов’язані з музикою, тож не дивно, що доньці передався у спадок чудовий голос.

Віталій Кличко, напевно, лукавить, коли каже, що його серце виключно зайняте Києвом. Є ще одна причина. Та поки що мер столиці не вважає за потрібне офіційно представляти своє нове захоплення широкому загалу. Сподіватимемося, що таки врешті дочекаємося цього.

Популярне

Схожі статті

Я не повірила, що можна приготувати картопляну запіканку з беконом за хвилини: шикарний лайфхак із каструлею

Картопляна запіканка з беконом за хвилини — це ідеальний варіант для швидкої та смачної вечері або обіду. Використовуючи цей простий лайфхак, ви можете значно скоротити час приготування.

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?