Як виглядає жінка, яку Юрій Горбунов покинув заради Каті Осадчої: прожив з нею 20 років і поміняв на молодшу

Катя Осадча – друга дружина Юрія Горбунова. Свою першу жінку Людмилу шоумен покинув після 20 років шлюбу саме заради Осадчої. Цікаво, що перша і друга дружини Горбунова зовсім не схожі одна на одну.

Юрій Горбунов і Катя Осадча – одна з найвідоміших пар українського шоу-бізнесу. Їх називають зразковою сім’єю, а їхні стосунки ставлять у приклад. Та більшість прихильників Горбунова навіть і не знають, що Осадча – його друга дружина. Незважаючи на те, що зі своєю першою жінкою шоумен був у шлюбі аж 20 років, про неї ніхто не знає.

Що відомо про першу дружину Юрія Горбунова

Зі своєю першою дружиною Юрій познайомився тоді, коли після закінчення університету пішов працювати у Івано-Франківський театр. Там молодий Горбунов зустрів танцівницю балету на ім’я Людмила. Між ними відразу пролетіла іскра, а їхнім стосункам не завадило те, що Людмила була старша за Юрія на 10 років, мала чоловіка та доньку.

Юрій Горбунов розповів про стосунки з першою дружиною Людмилою
Як виглядає жінка, яку Юрій Горбунов покинув заради Каті Осадчої

Заради молодого актора Людмила покинула свого першого чоловіка. Також жінка відмовилася від мрії працювати танцюристкою, адже поїхала вслід за Горбуновим, який вирішив переїжджати у Київ та підкорювати столицю.

Поки Горбунов будував кар’єру телеведучого, його дружина Людмила була звичайною домогосподаркою. Жінка займалася вихованням доньки від першого шлюбу, яку, до слова, Горбунов офіційно удочерив. Цікаво, що за 20 років шлюбу у подружжя так і не з’явилися спільні діти.

Перша дружина Юрія Горбунова
Як виглядає жінка, яку Юрій Горбунов покинув заради Каті Осадчої

В Мережі є всього кілька фотографії Людмили Горбунової, адже вона не ходила зі своїм зірковим чоловіком на світські заходи та була немедійною персоною.

У 2015 році стало відомо, що Горбунов розлучився зі своєю першою дружиною. На той час причина розлучення була невідомою. Втім, через кілька років правда випливла на зовні. Стало відомо, що Горбунов подав на розлучення з Людмилою після того, як у нього закрутився роман з Катею Осадчою.

Популярне

Схожі статті

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.

“Не варю, не смажу й не парю”: готую салат зі свіжих кабачків за 5 хвилин – таку смакоту наімпровізувала!

Кабачки, як огірки з помідорами, можна вживати сирими без термічної обробки. Скуштувавши один раз цей салат, вам закортить зробити його ще раз. Головне – якомога тонше нарізати овоч.