Красуню Кармеліту з однойменного серіалу не впізнати: як виглядає зірка через 19 років – фото тоді й зараз

У 2005 році вперше на екрани вийшов серіал "Кармеліта". Головну роль циганки зіграла Юлія Зіміна. Погляньмо, як змінилася акторка за ці майже 2 десятиліття.

Глядачі телеканалу Інтер з цікавістю ознайомилися з перипетіями долі циганської дівчини у серіалі “Кармеліта”. Успіх картини був настільки шаленим, що у 2009-му на телеекрани вийшло продовження серіалу “Кармеліта: Циганська пристрасть”.

Як нині виглядає виконавиця ролі Кармеліти

Головну роль трішки наївної, але дуже пристрасної циганки зіграла Юлія Зіміна. Всього епізодів за участі молодої акторки вийшло аж 170. Тож у пам’яті любителів серіалів чудово закарбувалася дівчина з довгим хвилястим волоссям, прикрашеним квіткою.

Як нині виглядає виконавиця ролі Кармеліти

Нині Зіміна дещо змінилася. Від дівочої наївності та довірливості не залишилося й сліду. Це доволі ошатна дамочка 42 років, яка вбирається дуже претензійно та елегантно. Юлія має доньку Сіму.

Коли грала Кармеліту, Зіміній було 24 роки. Це була її перша велика роль, яка принесла славу та успіх. Але після циганського серіалу Юлія не так часто з’являлася на телеекранах.

Як нині виглядає виконавиця ролі Кармеліти

Головні ролі їй дісталися у серіалах “Сищик”, “Суд”, “Книга”, “Жінка його мрії”. Ще Зіміна іноді з’являється в епізодах. Її фільмографія складається лише з 33 проєктів.

Як нині виглядає виконавиця ролі Кармеліти

Певно, граючи у “Кармеліті”, Юлія захопилася циганським духом та пристрасністю. Тож під час знімань у другій частині серіалу закрутила роман з одруженим Максимом Щеголевим.

Як нині виглядає виконавиця ролі Кармеліти

Заради Зіміної актор пішов із сім’ї. Та хоч Юлія з Максимом прожили разом 3 роки, до шлюбу справа так і не дійшла. Згодом актор пояснив, чому не повів кохану під вінець. Виявляється, брюнетка поводила себе так, неначе вона королева, а чоловік поряд із нею – ніхто. Таким відношенням просто підрізала крила Щеголеву.

Дівчина намагалася не відпускати обранця від себе. Навіть не дозволяла зустрічатися з доньками. Напевно, боялася, що Максим повернеться до ексдружини Алли. Жити в таких умовах було неможливо, тому вони розсталися.

Популярне

Схожі статті

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.

Схожа на батька: донька луганського коміка Кошового показала фото – як виглядає дитина зірки “Квартал 95”

Донька легендарного актора Кварталу 95 показала свіжі фото та свою схожість з батьком – Євген Кошовий та Варвара на одне обличчя, як дві краплі води.