Ці ролі неможливо забути: в яких фільмах і серіалах знімалися Наталія Сумська та її сестра Ольга Сумська

Кількість зіграних ролей у кіно в Ольги Сумської перевалило за 9 десятків. Старша сестра Наталія знялася у пів сотні проєктів. Які з них стали зірковими для спадкоємиць акторської династії?

Ольга Сумська

Дебютувала акторка у 1983 році, знявшись у радянському фентезі “Вечори на хуторі біля Диканьки”. Ользі довірили роль Панночки, а партнером юнки на знімальному майданчику став Олег Янковський.

Кращі ролі Ольги Сумської: Панночка

Справжнім зірковим часом для Сумської стало запрошення у серіал “Роксолана”, який вийшов на телеекрани у 1997-му. Ольга ідеально впоралася, зображаючи полонену українку Настю, яка, опинившись у рабстві, спромоглася стати дружиною правителя Сулеймана.

Кращі ролі Ольги Сумської: Роксолана

У 2003 році акторка підтвердила майстерність перевтілення, адже, перебуваючи у віці 37 років, зіграла юну дівчину Галю у комедії “За двома зайцями”. У 2014-му Сумська перетворилася на злу свекруху в серіалі “Гречанка”, а 2022 року зіграла головну роль у комедії “Любов і блогери”.

Кращі ролі Ольги Сумської: Галя

Наталія Сумська

Першою головною роллю для Наталії стала гра у стрічці “Наталка-Полтавка” у 1978 році. Акторка ідеально передала страждання дівчини, яку хочуть віддати заміж за нелюба. Далі була ще одна головна роль Марії у 4-серійній стрічці “Кармелюк”. Фільм вийшов на екрани у 1985 році.

Кращі ролі Наталії Сумської: Наталка-Полтавка

Дісталися ролі Наталії й у “Карпатському золоті”, і в “Роксолані”. Щоправда, на відміну від чоловіка Анатолія Хостікоєва та сестри Ольги Сумської, акторці довелося задовольнятися у всіх 3 сезонах невеликою роллю циганки.

Кращі ролі Наталії Сумської: Марія

2015 року Сумська стала мамою Василя Голобородька в серіалі “Слуга народу”. Хто б міг тоді подумати, що серіальні події згодом утіляться в життя, і виконавець головної ролі Володимир Зеленський і справді обійме крісло президента України.

Кращі ролі Наталії Сумської: львів’янка Уляна

У комедійному серіалі “Догори дриґом” (2017) Наталія зіграла роль львів’янки, яка приїхала разом зі своїм сином до Одеси на відпочинок. Та через низку певних обставин повернутися до Львова обоє так і не спромоглися.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.