Назад у минуле: Заріцька, Астаф’єва, Репяхова, Апанасенко, Приходько, Петрожицька вбралися у ретро-луки

Людині властиво весь час рухатися вперед до нових вершин. Та іноді виникає нагальна потреба озирнутися назад і поностальгувати. От і вбираються зірки у ретро-луки, щоб відчути дух минулого століття.

Даша Астаф’єва

Колишня модель “Плейбою” вирішила тряхнути старовиною та вбратися у стилі бурлеск. Прикид у знаменитості доволі розкутий. Панчохи в сіточку та тугий корсет, що не приховує плечі та декольте красуні. Від такого фасону важко відвести погляд.

Українські знаменитості обрали одяг у стилі ретро

Олександра Заріцька

Співачка уявила себе італійкою та перенеслася у 60-ті роки минулого століття. На солістці гурту Kazka бачимо блакитну сукню від Тані Парфільєвої з призібраними гумкою рукавами. Щоб повністю відповідати атмосфері, Саша приміряла біле волосся та старовинні сонцезахисні окуляри.

Українські знаменитості обрали одяг у стилі ретро

Дар’я Петрожицька

Зірка “Папіка” влаштувала фотосет, убравшись у костюм mob wife, тобто дружини гангстера. Вийшло доволі дивовижно. Аби підсилити атмосферу минулого, колишня Тараса Цимбалюка обвішалася старовинними телефонами, які нині можна побачити хіба що в музеї.

Українські знаменитості обрали одяг у стилі ретро

Вікторія Апанасенко

“Міс Україна Всесвіт 2022” вбралася в одяг дубайського бренду. Для посилення ретро-настрою красуня знімалася на тлі старовинної автівки. Для знімань Вікторія обрала рожеву сукню в горошок та персикову з корсетом. Старовинний образ знаменитість доповнила довгими білими рукавичками з мереживом.

Українські знаменитості обрали одяг у стилі ретро

Катя Репяхова

Дружина Віктора Павліка вирішила розслабитися на відпочинку в Єгипті й вбралася у “бабусин” купальник. Підписники блогерки тут же охрестили подібний прикид як ретро-білизну. Такі, напевно, були в моді ще в 70-их роках минулого століття.

Українські знаменитості обрали одяг у стилі ретро

Настя Приходько

Щоб створити ретро-настрій, співачці не довелося залучати на допомогу відомих стилістів. Для вечірки на честь 10-річчя шлюбу з Олександром Настя вбралася у стиль 90-их. За основу взяла світлину, де їй було 18 років. Вийшло напрочуд схоже.

Українські знаменитості обрали одяг у стилі ретро

Популярне

Схожі статті

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.