Мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь вперше показала свою маму: жінка з гумором і татуажем брів (Відео)

Відома українська артистка Інна Білоконь майже ніколи не показувала свою родину. Втім, не так давно зірка вирішила продемонструвати на кадрах рідну маму.

Про сценічне життя Інни Білоконь, відомої української актриси, відомо настільки багато, що можна й книгу написати. Найголовніше – вона є добрим другом і надійною помічницею Андрія Данилка. Разом зірковий дует багато років поспіль виступає в образі Вєрки Сердючки та її мами.

Втім, своє особисте життя Інна Білоконь, як і багато її колег-артистів, тримає у секреті. Знаменитість не приховує нічого від шанувальників, але й розповідати подробиці свого сімейного життя не поспішає. Фанати вже до цього звикли, але все одно радіють, коли можуть почути чи побачити щось цікаве.

Мама Інни Білоконь

Так, наприклад, нещодавно знаменитість вирішила продемонструвати свою маму. До цього шанувальникам зіркової подруги Андрія Данилка залишалось лише здогадуватись про те, який вигляд має жінка.

Мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь вперше вирішила показати свою рідну маму на нових кадрах
Мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь вперше вирішила показати свою рідну маму на нових кадрах

Виявилось, що Інна Білоконь неймовірно сильно схожа на свою маму. Зіркові мати й донька мають спільні риси зовнішності та однакову усмішку, у них схожі очі й однаково лагідний голос. Мама Інни Білоконь стежить за собою, обирає стильний одяг і навіть зробила татуаж брів.

До слова, відео з мамою Інна Білоконь поділилась не просто так. В опублікованому дописі знаменитість продемонструвала, як жартує. У відео зірка запропонувала мамі озвучити прохання до дверей під’їзду, аби ті відчинились – мовляв, такі сучасні технології.

Мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь вперше вирішила показати свою рідну маму на нових кадрах
Мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь вперше вирішила показати свою рідну маму на нових кадрах

Лише після того, як мама Інни Білоконь виконала прохання, вона зрозуміла, що донька пожартувала. Жінка розсміялась і буцімто образилась на доньку. Втім, пізніше зіркова мама розпливлась у лагідній усмішці.

Популярне

Схожі статті

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?

Огірки по-фінськи у банках на зиму без стерилізації — заготівля варта медалі: закручую по 40 банок щоліта

Літо – ідеальний час для приготування різноманітних заготівель, які будуть радувати вас протягом усього року. Огірки по-фінськи – це чудовий спосіб зберегти свіжі овочі без необхідності стерилізації.