Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Віктор Павлік, відомий український артист і музикант, давно завоював популярність на вітчизняній сцені. Перші кар’єрні кроки знаменитість робив ще в юності, а пізніше почав збирати величезні зали та давати концерти в рідній країні та далеко за її межами.

Цікавим і доволі насиченим чином склалось і його особисте життя. Знаменитість кликав заміж чотирьох різних жінок і з майже вдвічі молодшою Катериною Репяховою йому вдалось знайти сімейне щастя у дорослому віці.

Як виглядає теща Віктора Павліка

Нині Віктор Павлік оточений жіночою турботою. Поруч із ним завжди його кохана дружина Катерина, а ось до дівчини у гості часто навідується її мама. До слова, з тещею у співака стосунки чудові, хоча й почалось усе з поганої ноти.

Дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова показала його тещу та свою маму
Дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова показала його тещу та свою маму

Коли мама молодої Катерини Репяхової дізналась про її кохання та стосунки з популярним артистом, то була проти такого тандему. Втім, пізніше жінка побачила, як артист до неї ставиться, розгледіла його почуття, а тому вирішила дозволити доньці відчути жіноче щастя.

Нині мама Катерини Репяхової часто буває у своєї доньки. Знаменитість намагається всіма силами допомогти їй впоратись із сімейним побутом. На особистій сторінці дружини Віктора Павліка часто можна побачити, як її мама допомагає доглядати сина та прогулюється з донькою.

Дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова показала його тещу та свою маму
Дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова показала його тещу та свою маму

Варто зазначити, що мама та донька Катерина Репяхова дуже схожі між собою. Шанувальники завжди помічали схожі риси у двох красунь. Зокрема, обидві відомі жінки мають схожі очі та дуже тендітну усмішку.

Популярне

Схожі статті

“Одружені й щасливі”: футболісти Ребров, Зінченко, Забарний показали дружин у весільних сукнях

Талановиті футболісти заробляють настільки багато, що мають можливість обирати собі в дружини справжніх красунь. Ребров, Зінченко, Забарний вже зробили свій вибір. Погляньмо на їхніх наречених.

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.