Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Максим Галкін – російський телеведучий, гуморист, який виїхав зі своєї країни на початку 2022 року і тепер вважається для росії фізичною особою “іноземним агентом”. Разом зі своєю дружиною Аллою Пугачовою та двома маленькими дітьми Гаррі та Єлизаветою вони перебувають в Ізраїлі. Про це повідомляв у своєму блоці сам гуморист, хоча, через війну в Ізраїлі у подружжя є можливість виїхати з країни, але вони не планують нікуди виїжджати. Як коментує Максим:

“Нам тут спокійно”.

Потап публічно привітав російського гумориста
Потап публічно привітав російського гумориста

Також Галкін розповідав, що має бажання і наміри допомагати цій країні, в чому зможе. Вчора чоловік відсвяткував свої 48 років разом з сім’єю та опублікував нові фото з дружиною та дітьми у своєму інстаграмі. У Максима зібралось понад 9 тисяч коментарів з привітанням, в яких з’явився український репер Потап, колишній учасник гурту “Потап і Настя”. Він прокоментував англійською мовою пост, тим самим привітавши Галкіна із днем народження.

Потап публічно привітав російського гумориста
Потап публічно привітав російського гумориста

Як відомо, на початку повномасштабної війни Потап вже не був в Україні. Нещодавно він дав інтерв’ю та пояснив, що знаходячись закордоном він лише приносить користь Україні, він гастролює, виступає, збирає кошти. Він каже, що зараз не можна нікому довіряти, тому краще самостійно домовлятись про допомогу Україні, щоб він і робить в Європі та Америці. Потап каже, що він проводить благодійні концерти, аукціони, збори на армію України.

Проте, у квітні цього року Потап мав виступати у Німеччині, з афішею, в якій написано, що він – російський репер. Та на його концерті мали бути відомі пісні російською мовою з колишнього гурту “Потап і Настя”, гурту “MOZGI” та “Время и стекло”. Квиток на цей виступ коштував 12 євро (Що зараз дорівнює понад 500 грн), за благодійність у цьому заході ніде не було інформації, жодного слова.

Потап публічно привітав російського гумориста
Потап публічно привітав російського гумориста

Коли ця інформація набула розголосу, афіша з німецького сайту зникла, квитки більше купити було неможливо. Потап прокоментував цю ситуацію:

“Як мене тільки не називали. Це людський фактор. Це була не узгоджена афіша, ми її вже виправили”.

Раніше репер казав, що він закордоном лише популяризує українську мову та культуру, але виступив з піснями, які були написані ще російською мовою.

Популярне

Схожі статті

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?

Огірки по-фінськи у банках на зиму без стерилізації — заготівля варта медалі: закручую по 40 банок щоліта

Літо – ідеальний час для приготування різноманітних заготівель, які будуть радувати вас протягом усього року. Огірки по-фінськи – це чудовий спосіб зберегти свіжі овочі без необхідності стерилізації.