Життя в Німеччині йде на користь, а здоров’я стає міцнішим: як виглядає Винник після дворічного лікування

Олег Винник давно переїхав з України. Нещодавно у мережі з'явились найсвіжіші фотографії знаменитості, на яких видно, як популярний артист виглядає нині.

Після початку повномасштабної війни відомий український артист Олег Винник вирішив переїхати за кордон. Нині далеко за межами рідної країни артист будує особисте життя та кар’єру. Втім, за словами співака, Україну він покинув не просто так.

Протягом довгого часу Олег Винник мав проблеми зі здоров’ям, а тому був змушений переїхати до Німеччини заради лікування. Свого діагнозу артист не розкриває, але судячи з останніх його фотографій, здоров’я знаменитості покращилось.

Як виглядає Олег Винник зараз

Тільки більш як через рік після свого переїзду відомий український співак з’явився в інтерв’ю. Тоді знаменитість привернув увагу шанувальників не лише своїми висловлюваннями, але і зовнішнім виглядом.

Відомий український артист Олег Винник засвітився на фотографії зі своєю шанувальницею
Відомий український артист Олег Винник засвітився на фотографії зі своєю шанувальницею

Річ у тім, що рік тому Олег Винник виглядав втомленим – під його очима були синці, а також можна було помітити, що артист схуднув. Проте, вже через рік після свого дебютного інтерв’ю з журналісткою Винник став виглядати набагато краще.

Голова фан-клубу, колега та шанувальниця відомого артиста Валерія Барон на своїй Інстаграм-сторінці продемонструвала нову світлину зі співаком. Олег Винник відростив довге волосся, на його обличчі з’явилась яскрава усмішка, тон обличчя вирівнявся, а з-під очей зникли синці.

Відомий український артист Олег Винник засвітився на фотографії зі своєю шанувальницею
Відомий український артист Олег Винник засвітився на фотографії зі своєю шанувальницею

Це не може не радувати чисельних шанувальників відомого співака. Можна припустити, що лікування Олега Винника за кордоном просувається найкращим чином, адже артист помітно краще виглядає. Варто зазначити, що попри проблеми зі здоров’ям знаменитість продовжує професійну та волонтерську діяльність.

Популярне

Схожі статті

“Одружені й щасливі”: футболісти Ребров, Зінченко, Забарний показали дружин у весільних сукнях

Талановиті футболісти заробляють настільки багато, що мають можливість обирати собі в дружини справжніх красунь. Ребров, Зінченко, Забарний вже зробили свій вибір. Погляньмо на їхніх наречених.

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.