Від богатиря не народити Мизиночку: дружина Олександра Усика вперше показала їхню 4-місячну доньку

Не так давно відомий український боксер і спортсмен Олександр Усик став батьком. Його дружина Катерина вперше показала зовнішність їхньої доньки.

Олександр Усик, відомий український спортсмен і боксер, не так давно став щасливим батьком. Дружина Катерина народила своєму обранцю доньку. Знаменитість протягом довгого часу ховала від зайвих очей свою молодшу дитину, але тепер наважилась її показати.

Як виглядає донька Усика

На особистій сторінці відомої української красуні Катерини Усик з’явився новий допис на радість шанувальників. Дружина спортсмена показала, як виглядає їхня молодша донька. На опублікованих кадрах можна побачити крихітку та її усміхнену й щасливу маму.

Ще 28 січня Олександр та Катерина Усик учетверте стали батьками. Зіркова пара не хотіла поспішати зі знайомством своїх шанувальників і новонародженої дівчинки. Втім, тепер родина вирішила, що показати доньку – правильне рішення.

Дружина Олександра Усика Катерина вперше показала їхню новонароджену доньку
Дружина Олександра Усика Катерина вперше показала їхню новонароджену доньку

Закохані назвали дівчинку Марійкою, а на останніх кадрах в особистому блозі своєї мами маленька Марія усміхалась підписникам. Катерина Усик продемонструвала кадри, на яких тримає свою доньку на руках. Крім того, дружина боксера також бавилась із дівчинкою, підкидаючи її догори.

Не обійшлось і без кадрів Марійки у домашній атмосфері. Зіркова мама продемонструвала кадри доньки у симпатичному домашньому костюмі. Дівчинка відпочивала в оточенні улюблених іграшок, але на одному кадрі вирішила таки подивитись у камеру.

Дружина Олександра Усика Катерина вперше показала їхню новонароджену доньку
Дружина Олександра Усика Катерина вперше показала їхню новонароджену доньку

Маленькі діти дуже активно та помітно ростуть, а тому новонароджена донька Олександра Усика та його дружини Катерини вже виросла. Її ріст збільшився, а риси обличчя почали бути схожими на батьків.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.