Де нині перебуває і як виглядає батько двох дітей Мирослав Кувалдін: знаменитість із 90-их і нині на зв’язку

Маючи екзотичну зовнішність, Мирослав Кувалдін у 90-х роках зробив музичну кар'єру, співаючи пісні у стилі ре́ґі. Останнім часом лідера гурту "The ВЙО" не чутно. Де перебуває відомий артист?

Мирослав Кувалдін разом із Сергієм Підкаурою створили гурт “The ВЙО” ще у 1990 році. За 5 років із композицією “Ґанджа” перемогли на “Червоній руті”. Українці гадали, що хлопці співають про дівчину Гандзю, то залюбки підспівували.

Як виглядає і де перебуває Мирослав Кувалдін

А коли пісню почули гості з Канади, то назвали Україну дуже вільною країною, раз тут дозволяють співати про заборонені речовини. Після того було ще чимало хітів, серед яких “Моя космішна”, “Зорі” та інші.

Як виглядає і де перебуває Мирослав Кувалдін

Одружився українець нігерійського походження з Лілією, яка до цього була дружиною лідера гурту “Брати Гадюкіни” й працювала там бек-вокалісткою. У шлюбі з Кувалдіним жінка народила двох синів Корнія та Булата.

Як виглядає і де перебуває Мирослав Кувалдін

Хлопчики залюбки відвідували бабусю в Кобиляках. Там у родини було 4 велосипеди, то відправлялися у подорожі, вивчаючи місцеві краєвиди. Мирослав організував у цьому місті “Вйо, Кобеляки!”, де всі охочі аматори мали можливість продемонструвати свої таланти. Музичний фестиваль відбувався з 2008 по 2011 роки.

Як виглядає і де перебуває Мирослав Кувалдін

З 2000 року глава родини працював на музичному каналі М1. У 2018 році на Закарпатті Кувалдін познайомився з артистом, якого назвав братом-близнюком. Пояснив, що хлопчика у дитинстві вкрали цигани. Відтоді став продюсером Jonych & Ципа Банда.

Як виглядає і де перебуває Мирослав Кувалдін

Артист брав активну участь в Помаранчевій революції та Євромайдані. Коли почалося повномасштабне вторгнення, відсиджуватися за жінчиною спідницею не став. Записався до рахівського батальйону ТрО.

Згодом із Кувалдіним зв’язався Коля Сєрга, який запросив музиканта приєднатися до “Культурного десанту”. Мовляв, так користі від Мирослава буде набагато більше. Отак боєць із позивним Джонич опинився у 59-й бригаді. Тож тепер разом з іншими артистами підтримує бойовий дух наших захисників на лінії зіткнення.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.