Як виглядають усі чоловіки Наталії Могилевської: 2 невдалі шлюби, коханці і американський принц у віці

Українська співачка Наталія Могилевська ніколи не була обділена чоловічою увагою. Та своє справжнє кохання артистка знайшла лише після 45 років.

Наталія Могилевська – одна з найвідоміших українських співачок. В молоді роки Могилевська всю себе віддавала творчості та кар’єрі, тому і не вийшла заміж та не народила дітей. Втім, зараз 47-річна артистка щаслива у стосунках і являється матір’ю двох донечок, яких вона удочерила.

Наталія Могилевська удочерила двох доньок

Варто відзначити, що Могилевська і раніше робила спроби створити сім’ю та всі її стосунки швидко закінчувалися. Так, у 2004 році Наталія вийшла заміж за київського бізнесмена Дмитра Чалого. Втім, вже через рік вони розлучилися, адже мали різні погляди на те, якою має бути їхня сім’я.

Весільні фотографії Наталії Могилевської з колишнім чоловіком
Як виглядає перший чоловік Наталії Могилевської

Наступні серйозні стосунки Могилевської були з бізнесменом Єгором Долініним. Вони прожили в цивільному шлюбі 5 років і так і не одружилися офіційно. Могилевська зізнається, що саме з Долініним вона планувала стати матір’ю і дружиною, та не склалося.

Наталія Могилевська зі своїм другим чоловіком Єгором Доліним
Наталія Могилевська зі своїм другим чоловіком Єгором Доліним

Після стосунків з Єгором Долініним особисте життя Могилевської стало на паузу. Зараз співачка зізнається, що завжди хотіла народити дітей. Та після 30 поряд з нею не було жодного чоловіка, з яким можна було створити сім’ю. Та, звісно, у Могилевської були коханці. Відомо, що Наталія мала романтичні стосунки з продюсером Олександром Ягольником, а також з молодим виконавцем Владом Дарвіним.

Як виглядають усі чоловіки Наталії Могилевської: Влад Дарвін
Як виглядають усі чоловіки Наталії Могилевської: Влад Дарвін

Лише після 45 років Наталія Могилевська віднайшла своє справжнє кохання. Так, зараз співачка будує стосунки з чоловіком на ім’я Валентин. Могилевська не публікує з ним спільних фото, та не виходить разом на публіку, але багато про нього розповіла в інтерв’ю.

Так, відомо, що Валентин значно старший за Наталію. Чоловік родом з України та багато років він прожив у США, де має власний бізнес. У 2022 році Валентин повернувся до України, де і почав будувати стосунки з Могилевською.

Співачка зізнається, що поряд з Валентином відчуває себе щасливою та коханою. Очевидно, що їхні стосунки дійсно серйозні, адже поряд з цим чоловіком Могилевська прийняла рішення про те, щоб удочерити дітей.

Популярне

Схожі статті

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?

Огірки по-фінськи у банках на зиму без стерилізації — заготівля варта медалі: закручую по 40 банок щоліта

Літо – ідеальний час для приготування різноманітних заготівель, які будуть радувати вас протягом усього року. Огірки по-фінськи – це чудовий спосіб зберегти свіжі овочі без необхідності стерилізації.