Як виглядає жінка, яку Арсен Мірзоян покинув заради Тоні Матвієнко: залишив її з усім нажитим і двома синами

Арсен Мірзоян почав будувати стосунки з Тонею Матвієнко, будучи у шлюбі з іншою жінкою. Перша дружина артиста народила йому двох синів, але не витримала конкуренцію з донькою Ніни Матвієнко.

Арсен Мірзоян народився, виріс і провів молоді роки у Запоріжжі. Там він одружився, став батьком і будував своє майбутнє. У 2011 році чоловік вирішив спробувати себе на вокальному шоу “Голос країни”. Для участі в шоу чоловіку довелося на деякий час переїхати в Київ, залишивши свою дружину та дітей у Запоріжжі. Саме це рішення Арсена стало вирішальним для його сім’ї.

На “Голосі країни” Мірзоян познайомився зі співачкою Тонею Матвієнко. Дівчина відразу сподобалася музиканту, та перший час вона не відповідала йому взаємністю. Після закінчення шоу учасники проєкту їздили з концертним туром по містах України. Саме тоді Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зблизилися і почали будувати стосунки. Мірзоян не приховував, що у Запоріжжі у нього є сім’я. Та Тоню це аж ніяк не зупинило.

Як почались стосунки Матвієнко та Мірзояна
Як почались стосунки Матвієнко та Мірзояна

Варто відзначити, що Тоня Матвієнко цілих 2 роки була у статусі коханки, адже Арсен розлучився зі своєю першою дружиною лише через 2 роки після початку стосунків з Матвієнко. Мірзоян не приховує, що спеціально так довго тягнув з розлученням. Артист хотів зрозуміти, чи дійсно він кохає Тоню, чи це звичайна закоханість та інтрижка. Втім, через 2 роки Мірзоян все ж наважився на розлучення з першою жінкою.

Що відомо про першу дружину Арсена Мірзояна

Колишню дружину Арсена Мірзояна звати Анна. Жінка продовжує жити у Запоріжжі та виховувати двох синів від артиста: Влада і Артема.

Як виглядає перша дружина Арсена Мірзояна, яку він покинув заради Тоні Матвієнко

Анна зовсім не медійна особистість і не дає жодних інтерв’ю на відміну від Арсена Мірзояна. Так, співак запевнив, що залишився з ексдружиною у хороших стосунках, оскільки вони мають спільних дітей. За словами Мірзояна, він залишив дружині все спільно нажите майно і ні на що не претендував.

Як виглядає перша дружина Арсена Мірзояна, яку він покинув заради Тоні Матвієнко
Як виглядає перша дружина Арсена Мірзояна, яку він покинув заради Тоні Матвієнко

Арсен часто їздить у Запоріжжя, щоб провести час з дітьми, а ось самі хлопці, які вже є досить дорослими, до батька в Київ не приїжджають. Справа в тому, що діти Мірзояна не хочуть спілкуватися з його нинішньою дружиною Тонею Матвієнко.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.