“Воно вирішило за мене”: 55-річна Надія Матвєєва поділилась “дивом”, яке відбувається з її кучерями

Колишня українська ведуча програми "Все буде добре" Надія Матвєєва поділилась дивами, які кояться з її хвилястою зачіскою у віці 55 років: що призвело до такого стану?

Відома українська теле-, радіоведуча Надія Матвєєва, яка стала відомою завдяки телевізійним шоу “Все буде добре” та “Все буде смачно”. У свої 55 років зірка виглядає бездоганно – вона дотримується здорового образу життя, веде свої щоденники тренувань на YouTube. Надія веде активну участь у громадському житті – періодично здає кров для постраждалих, підтримує військових, волонтерить, відвідує мітинги разом із народом.

Нещодавно Надія Матвєєва виклала новий пост із фотографіями у своєму блозі, та поділилась дивом свого волосся. Всі пам’ятають та впізнають цю пухку хвилясту зачіску телеведучої, яка стала її фішкою та предметом пізнаваності. Але хоч раз ви бачили її з іншою зачіскою? Як коментує сама Надія, з її волоссям трапляється щось дивне все життя: вони відростають до певної довжини та що з ними не роби – далі не ростуть, хоча сама Матвєєва помічає зміну волосся в коренях, але довжина залишається все також на місці. Її влаштовує ця довжина, але дійсно дивний момент.

“Воно вирішило за мене. Коли я почала відрощувати волосся, думала: до якої довжини? А виявилось, що ось це максимум”.

У коментарях аудиторія підтримала ведучу та володарки хвилястого волосся поділились тими самими історіями з приводу зачіски:

“І у мене так само. Є конкретна довжина і все, більше ніяк. Його наче невидимі гноми обстригають…”

“І в мене так. Волосся саме вирішило, як йому комфортно”.

Надя Матвєєва поділилась «дивами», що відбуваються з її волоссям
Надя Матвєєва поділилась дивами, що відбуваються з її волоссям

З приводу медичних втручань Матвєєва запевняє аудиторію, що нічого в житті вона жодного разу “не різала”. Вона вважає, що пластичні операції – це вибір кожної жінки, якщо потрібно – робіть.

Надія вважає, що якщо це єдиний вихід, де тобі не допомагають ін’єкції або інші процедури, то чому би це не зробити. Проте, сама жінка має чудовий вигляд у своєму віці, як вона зізнається, що косметологічні ін’єкції були в її житті – ботокс, губи, перше, що вона зробила – носогубка.

Як пояснює ведуча, її перше косметологічне втручання було через великих хейт з боку аудиторії. А жінка, яка працює на телебаченні, як вважає сама Надія, має естетично виглядати.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.