Тіна Кароль не вперше одягнула форму захисниці та відправилась на полігон: реакція шанувальників та критиків

Тіна Кароль завжди вражала своїм умінням поєднувати стиль та актуальність. Вона неодноразово демонструвала свій неперевершений смак як на сцені, так і поза нею.

Цього разу співачка знову привернула увагу, одягнувши військову форму. Але цей вчинок був не просто стильним вибором – він мав глибоке значення. Тіна Кароль пройшла навчальний курс військової та медичної підготовки, показавши таким чином свою підтримку та готовність до викликів сучасності.

Модно та значуще

Останніми роками військова тематика стала значущою частиною українського суспільства. Багато хто з відомих особистостей активно підтримує українську армію та волонтерів, і Тіна Кароль не стала винятком. Одягнувши військову форму, співачка не тільки зробила сміливий модний крок, але й продемонструвала свою солідарність з тими, хто захищає нашу країну.

Співачка пройшла навчальний курс військової та медичної підготовки. Такий крок є важливим та необхідним у сучасних реаліях. Курси допомагають набути навичок, які можуть стати в пригоді у разі надзвичайних ситуацій, а також підвищують загальний рівень підготовленості громадян.

Це не перший випадок, коли Тіна Кароль взаємодіє з військовими. Досить згадати, що у нульових роках дівчина була солісткою Ансамблю Збройних Сил України.

Тіна Кароль показала образ у стильному одязі. Скриншот фото з Мережі

Ще у 2005 році співачка побувала в Іраку, де давала концерти для українських миротворців. Цей досвід став важливою частиною її кар’єри та особистого життя. Вона бачила, наскільки важлива підтримка тих, хто знаходиться далеко від дому, і зрозуміла, що її місія як артистки може виходити за рамки сцени.

Реакція суспільства

Шанувальники оцінили не тільки її стильний вигляд, але й серйозність намірів. Багато хто відзначив, що такі дії з боку відомих особистостей є важливими для підняття морального духу та загального патріотичного настрою в країні. Втім, знайшлися й критики, які звинуватили поп-діву у тому, що вона таким чином безвідповідально заохочує жінок до військової справи.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.