В українському шоу-бізнесі правила не з найлегших: чому останнім часом Машу Єфросиніну активно критикують

Зірки, що сяють на сцені чи на екрані, часто стають головною темою для обговорень. Останнім часом на вустах у всіх відома телеведуча та громадська діячка Маша Єфросиніна

Її звинувачують у лицемірстві, і ця хвиля обурення з’явилася після того, як вона висловилася проти розкішного способу життя деяких молодих колег під час важких часів для країни, мовляв, вони дозволяють собі коштовні подарунки та елітні авто, коли країна переживає складні часи. Вона публічно засудила такі дії, вважаючи їх недоречними та неповагою до земляків, які постають перед труднощами та війною.

Проте її критика обернулася проти неї самої. Ображені колеги розпочали цілу кампанію проти Маші, викриваючи її власні витрати та розкішні звички. Соціальні мережі заповнили фото та відео з дорогими нарядами та подорожами, демонструючи її спосіб життя, який багатьом видався не менш розкішним, ніж у тих, кого вона критикувала.

Критика за витрати на косметологію

Останнім приводом для критики стали витрати Маші на косметологію. У той час, коли багато людей скорочують свої бюджети через складну економічну ситуацію, зірки, які продовжують вкладати значні кошти у свій зовнішній вигляд, часто стають об’єктом громадського обурення. Машу Єфросиніну звинуватили в тому, що вона витрачає великі суми на процедури краси, тоді як сама закликає інших до скромності та помірності. У мережі порахували, скільки Єфросиніна витрачає на обличчя: “за такі гроші можна квартиру у Києві купити”

Маша Єфросиніна розповіла про те, через що останнім часом її піддають критиці. Скриншот фото з Мережі

Та разом з цим важливо пам’ятати, що справжні зміни починаються з внутрішньої роботи над собою та підтримки ближнього, а не з безперервної критики та звинувачень одне одного.

Популярне

Схожі статті

Беру 1 кг слив та плитку шоколаду: такої смачної закрутки на зиму раніше ніколи не робила – ідеальний джем

Якщо набрид сливовий джем і не хочеться його робити, додайте у сливи трішки шоколаду. І солодощі заграють новими смаковими якостями. Від такого варення не відмовиться ніхто.

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.