Віталій Борисюк у 60 років мріє стати батьком хлопчика: прапрадід зробив це у 59, а прожив аж 116 років

У свої 60 років чоловік Ольги Сумської Віталій Борисюк не збирається відпочивати на пенсії. Має чималий запал, адже його прапрадід топтав цей світ цілих 116 років.

Іноді Віталію Борисюку шкода, що не став батьком сина, хоча дуже мріяв, аби Ольга Сумська народила ще й хлопчика. Але як пригадував, як важко далося дружині народження донечки Ганнусі, як переживав, що може втратити жінку чи дитину, то про друге маля навіть не заїкався.

Актор уже досяг пенсійного віку, але веде доволі активний образ життя. Згадуючи свою рідню, Борисюк розуміє, звідки в нього такий молодечий запал. Адже прапрадід Віталія Григор Перший виявився довгожителем – пішов із життя у 116 років.

Віталій Борисюк із татом, дружиною Ольгою та сестрою Наталією

Ще у 58 років видатний чоловік став батьком. Син, який тоді народився у Григора, і є прадідом актора. І хоча дід Борисюка не зміг продемонструвати чудеса тривалості життя, оскільки загинув у 1942, боронячи москву, але родина була багатодітною. Дідусь Віталія став 14-ю за ліком дитиною.

По маминій лінії теж непогана генетична картина. Дітей у родині було не так багато – п’ятеро. Але мама та її рідна тітка – однолітки. Тож, як бачимо, батьки були при здоров’ї та доволі довго зберігали фертильний вік.

Віталій Борисюк отримав у спадок чудову генетику

На жаль, тато Віталія не спромігся повторити досягнення свого пращура. 2 серпня 2023 року Миколи Петровича Борисюка не стало у віці 85 років. Він на півтора року пережив сваху, маму Ольги Ганну Сумську.

Багато дітей, як його дідусь та прадідусь, чоловік теж не нажив. У Віталія є лише одна сестра Наталія. Але гарна генетика далася взнаки. Нещодавно Ольга Сумська показала свого благовірного на пляжі Ланжерон в Одесі, назвавши справжнім мачо – настільки гарно чоловік виглядає у свої 60.

Популярне

Схожі статті

Беру 1 кг слив та плитку шоколаду: такої смачної закрутки на зиму раніше ніколи не робила – ідеальний джем

Якщо набрид сливовий джем і не хочеться його робити, додайте у сливи трішки шоколаду. І солодощі заграють новими смаковими якостями. Від такого варення не відмовиться ніхто.

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.