Не всі святкують лише весілля, дехто й розлучення: беріть приклад з Дзідзьо, який повів Славію в ресторан

У сучасному світі все більше людей знаходять нові підходи до відзначення важливих подій у своєму житті. Відзначення розлучення стає все популярнішим.

Український співак та шоумен Дзідзьо, справжнє ім’я якого Михайло Хома, подав приклад такої традиції, організувавши святковий вечір з нагоди розлучення зі своєю колишньою дружиною, співачкою Славією (Ярославою Притулою).

Неординарний підхід до розлучення

Дзідзьо зізнався, що святкував розлучення з колишньою дружиною Славією. Скриншот фото з Мережі

Розлучення зазвичай асоціюється з сумом, конфліктами та стресом. Проте Дзідзьо та Славія вирішили піти іншим шляхом. Вони поставилися до розлучення як до можливості для нового етапу в житті кожного з них. Такий підхід може бути надзвичайно корисним, допомагаючи зменшити напругу та сприяти збереженню позитивних стосунків.

Коли у 2021 році Дзідзьо та Славія офіційно оформили розлучення, тепер вже колишні вирішили відзначити подію у ресторані, організувавши святковий вечір. Вони нікого не запрошували, а провели 2 години віч-на-віч. За вечерею кожен поділився спогадами про свої роки разом, висловили подяку одне одному за пережиті моменти та побажали успіху в майбутньому.

Співаки вважають, що розлучення не повинно бути сприйняте як повний провал чи трагедія. Це може бути можливістю для особистого росту та пошуку нового щастя. Дзідзьо та Славія демонструють, що можна розлучитися з повагою одне до одного, залишаючись друзями.

Так, Славія в інтерв’ю неодноразово підкреслювала, що цей крок дав їй можливість вийти з тіні зіркового чоловіка, перестати бути йому “мамкою”, а також подумати про те, щоб завести власну дитину, чого вона не могла зробити раніше, бо “жила з Михайлом від проєкту до проєкту”.

Отже, якщо ви знаходитесь у складній ситуації розлучення, спробуйте взяти приклад з Дзідзьо та Славії: знайдіть спосіб відзначити цей етап вашого життя, подякуйте одне одному за спільні роки та почніть новий розділ з миром та гідністю.

Популярне

Схожі статті

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.

“Не варю, не смажу й не парю”: готую салат зі свіжих кабачків за 5 хвилин – таку смакоту наімпровізувала!

Кабачки, як огірки з помідорами, можна вживати сирими без термічної обробки. Скуштувавши один раз цей салат, вам закортить зробити його ще раз. Головне – якомога тонше нарізати овоч.