Найвідоміші українки, які вдало вийшли заміж за мільйонерів: Камалія, Онуфрійчук, Костромічова та інші

Камалія, Іванна Онуфрійчук та Алла Костромічова — приклади жінок, які досягли успіху в кар'єрі та знайшли своє щастя в особистому житті поруч із чоловіками-мільйонерами.

Життя публічних осіб завжди викликає підвищену увагу, особливо коли йдеться про їхні особисті стосунки та вибір супутників життя. Українські зірки Камалія, Іванна Онуфрійчук та Алла Костромічова не стали винятком. Ці відомі жінки поділилися своїми історіями про чоловіків-мільйонерів, розкриваючи деякі деталі.

Камалія

Камалія, відома українська співачка, вже багато років є дружиною пакистанського бізнесмена Захура Мохаммада. Вони одружилися у 2003 році, і з того часу їхній шлюб залишається одним із найобговорюваніших у медіа. Захур Мохаммад — мільйонер і філантроп, відомий своєю успішною бізнес-діяльністю в Україні та за її межами.

Камалія часто говорить про свого чоловіка як про людину, яка підтримує її у всіх починаннях. Вона підкреслює, що, попри його фінансовий статус, Захур залишається скромною і добросердечною людиною. Щоправда, після багатьох років їхні стосунки дали тріщину і пара нібито розлучилась.

Іванна Онуфрійчук

Іванна Онуфрійчук, відома телеведуча, також неодноразово ділилася подробицями про свого чоловіка, ім’я якого довгий час залишалося таємницею. Її обранець — успішний казахський бізнесмен і мільйонер Алмаз, який дарує їй розкішне життя, повне подорожей та ексклюзивних заходів.

Свого часу пара відгуляла гучне весілля на Мальдівах, а зараз перебуває у Швейцарії, де нещодавно на світ з’явився їхній первісток син Адам.

Алла Костромічова

Алла Костромічова, одна з найвідоміших українських моделей і телеведучих, також розповіла про свого чоловіка Джейсона Капоне, який є успішним італійським бізнесменом і мільйонером. Зареєстрували вони свій шлюб у 2015 році в США. Зараз у пари двоє дітей: син Сальваторе й дочка Аврора.

Алла цінує свого чоловіка за його підтримку, розуміння та вміння знаходити баланс між роботою та особистим життям.

Популярне

Схожі статті

Я не повірила, що можна приготувати картопляну запіканку з беконом за хвилини: шикарний лайфхак із каструлею

Картопляна запіканка з беконом за хвилини — це ідеальний варіант для швидкої та смачної вечері або обіду. Використовуючи цей простий лайфхак, ви можете значно скоротити час приготування.

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?