Українські зірки значно змінилися з часів початку своєї кар’єри: Козловський, Білик, Потап, Полякова (ФОТО)

Час змінює всіх, і українські зірки не є винятком. Віталій Козловський, Ірина Білик, Потап і Оля Полякова — ці імена відомі кожному українцю, і їхні кар'єри, які починалися ще багато років тому.

Зміни, які відбулися з ними за цей час, помітні як у зовнішності, так і у творчості. Подивімось, як еволюціонували ці знаменитості.

Віталій Козловський

Віталій Козловський почав свою музичну кар’єру у 2002 році після перемоги на телевізійному конкурсі “Караоке на майдані”.  На початку кар’єри Віталій мав скромний вигляд і завжди виглядав природно.

З часом Козловський змінився не тільки як артист, але і як людина.

Віталій Козловський. Скриншот фото з Мережі

Ірина Білик

Ірина Білик — одна з найвідоміших співачок України, яка почала свою кар’єру ще в кінці 80-х років. На початку своєї кар’єри Ірина була відома своїм романтичним стилем та природною красою.

З роками Білик зазнала значних змін у зовнішності, які часто викликали обговорення у ЗМІ. Вона експериментувала з різними стилями макіяжу, зачісками та навіть пластичними операціями.

Ірина Білик. Скриншот фото з Мережі

Потап

Олексій Потапенко, відомий під псевдонімом Потап, почав свою кар’єру як учасник реп-гурту “Вхід у змінному взутті”. На її початку репер Потап виглядав як типовий хлопець з району — простий і незамаскований.

З роками Потап значно змінив свій імідж. Ставши більш зрілим, він перетворився на респектабельного та успішного бізнесмена.

Потап. Скриншот фото з Мережі

Оля Полякова

Оля Полякова, відома як “Королева ночі”, розпочала свою кар’єру в шоу-бізнесі у 2000-х роках. На початку вона була відомою як співачка з чудовими вокальними даними і яскравою зовнішністю. Її перші виступи були досить скромними.

Сьогодні Оля Полякова відома своїми епатажними образами, екстравагантними костюмами та неймовірними шоу.

Оля Полякова. Скриншот фото з Мережі
Оля Полякова. Скриншот фото з Мережі

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.