Ассія Ахат похвалилася своєю шикарною оселею: торшер у їдальні, люстра у ванній та купа білих диванів

Ассія Ахат активно веде Інстаграм. Тож зі світлин, які скрипалька викладає у своєму акаунті, можемо зробити висновок, наскільки шикарно виглядає оселя знаменитості.

Нині Ассія Ахат мешкає в Америці, але зрідка навідується й до Києва. Тож можемо побачити, як виглядає житло відомої скрипальки тут і там. 59-річна знаменитість не розлучається зі своїм музичним інструментом.

Як виглядає оселя Ассії Ахат

Здається, скрипка присутня на фото частіше, аніж улюблений собачка зірки. Вітальня в Ассії доволі простора. Тут присутній м’який куточок для відпочинку, який за необхідності можна підсвітити торшером.

Як виглядає оселя Ассії Ахат

Далі бачимо знаменитість знову на диванах, але вже інших. Єдине, що об’єднує ці меблі, колір – вони всі білі. Ох, і заморочується, напевно, хатня робітниця, поки доведе все це до ладу.

Як виглядає оселя Ассії Ахат

Ахат обожнює позувати, тож обирає для цього будь-які куточки – то біля розчиненої шафи, то біля величезної картини, що прикрашає стіну. У Маямі зазвичай спекотно, тож можна пройтися до кухні й босяка.

Як виглядає оселя Ассії Ахат

Отож, щоб зробити собі філіжанку кави вранці, скрипалька так і робить. На кухні, оздобленій у сірих тонах, бачимо чималий холодильник з двома дверцятами. Нижній ряд кухонних шаф зроблено з непрозорого матеріалу. А верхній – з матового скла.

Як виглядає оселя Ассії Ахат

Найбільше вражає розкішшю ванна кімната. Підлога у цій кімнаті вистелена мозаїкою. Є вікно, що зазвичай нехарактерне для приміщень із таким спрямуванням. А найбільше дивує чимала люстра на стелі.

За бажанням, тут можна прийняти душ у кабінці чи поніжитися у пінній ванні. Якщо треба пустити водичку, то робиться це з золотих кранів. Стіни та тумби теж оздоблені золотом на тлі фіолетової основи.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.