Не лише троянди та огірки: господарочка Тіна Кароль виростила на своєму обійсті заморський плід – ананас

Тіна Кароль частенько робить фоторепортажі з власного городу. На обійсті у співачки є і полуниця, і черешня. Завжди достигають овочі. Тепер же зірка вразила новиною – виростила навіть ананас.

Тіна Кароль похвалилася цьогорічним урожаєм. На грядках вже наливаються силою огірки. А доріжка до городу пролягає крізь гарний розарій. Та співачці закортіло мати щось екзотичне, от і спробувала виростити… ананас.

На диво, заморський фрукт добре прийнявся в українському чорноземі. Він навіть дав перші плоди. Тіна й назву для цього сорту придумала, назвавши плоди “київськими ананасами”.

Тіна Кароль виростила ананас

Зірка частенько проводить віртуальні екскурсії власним обійстям. Тож окрім ананасового раю можемо побачити ще й трояндовий. Кароль сама була приголомшена, як гарно розквітли червоні троянди в арці.

Ще й пелюсток насипали на кругленький острівець. Тож вийшло просто ідеальне місце для освічення в коханні. Та в цьому райському куточку можна навіть давати шлюбні обітниці один одному!

Тіна Кароль виростила ананас

А після розпису пити шампанське з екологічно чистим ананасом із власної грядки. Одним словом, для щастя усе готове. Столи ж ломитимуться від наїдків, зготовлених з овочів та фруктів, вирощених дбайливими ручками господині.

Десь у цьому трояндовому буянні приховується 3-поверховий будинок знаменитості. Оскільки довелося планувати все самій, у Тіни все продумано до найменших дрібниць. Тут і спортивна зала, і басейн. Навіть виділено кімнату для численних статуеток, які співачка отримувала у конкурсах.

Тіна Кароль виростила ананас

Всі концертні сукні та вишукане взуття до них теж акуратно розміщені у гардеробній. За цим одягом можна простежити всю сценічну діяльність артистки. На 3 поверх зазвичай гостям зась.

У цій царині міститься спальня Тіни, в якій вона розмістила не лише велике зручне ліжко, але й поставила посеред кімнати ванну. А ще знайшлося містечко для білого рояля. Тож усе, що потрібно, завжди під рукою.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.