Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Катерина Кухар

Нещодавно балерина показала світлину 9-річної доньки. Дівчинка, схоже, поки не заперечує та залюбки позує. А от старшому сину Катерини вже минуло 14 років. І Тимур категорично заборонив мамі піаритися на його світлинах.

Чому знаменитості не показують своїх дітей

Та танцівниця знайшла вихід з цієї скрутної ситуації. Виставила у своєму Інстаграм-акаунті фото з минулих років. Тож якщо підписники сторінки Кухар і побачили сина знаменитості, то лише маленького, а уявити, як він виглядає зараз, ніхто з них не зможе.

Алла Мазур

Сину телеведучої вже 16 років. Раніше ми не знали, хто батько первістка знаменитості. Тепер навіть не можемо побачити, як підріс Артем. Вже зо 3 роки поспіль підліток забороняє мамі хвалитися його світлинами на загал.

Чому знаменитості не показують своїх дітей

У мережі можемо побачити лише маленького хлопчика на відпочинку в Болгарії, першокласника 1 вересня, під час стрибків на самокаті. Але з 13 років матуся отримала табу на фотографування та оприлюднення знімків. Пані Алла поставилася з розумінням до синової забаганки й виконала її.

Маша Єфросиніна

Через те, що ведуча викладає в мережу світлини виключно з сином, багато хто навіть не знає про існування старшої доньки. 20-річна Нана не прагне до публічності, тож категорично забороняє мамі показувати її обличчя.

Чому знаменитості не показують своїх дітей

Навіть коли трапляється зустріч, блогерка змушена викладати світлини з донькою виключно зі спини. Матусі заборонено ділитися зі своїми підписниками подробицями з життя Нани. Доводиться коритися, хоча подібна тематика зазвичай якраз і гарантує найбільшу кількість переглядів.

Популярне

Схожі статті

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.