Як виглядають зараз красуні з серіалу “Величне століття”: в реальному житті мало нагадують султанш (ФОТО)

Три роки поспіль телеглядачі стежили за подіями у турецькому гаремі. Багато хто з красунь-героїнь із "Величного століття" стали немов рідні. У звичайному житті дівчата зовсім не такі, як на екрані.

Мер’єм Узерлі

Сама виконавиця головної ролі Хюррем Султан ніколи не жила у Туреччині, хоча її батько родом саме звідти. Дівчина народилася у Німеччині й займається не акторством – має власний косметичний салон. У серіалі Мер’єм була рудоволосою, а нині білявка, тож впізнати її прихильникам турецьких пристрастей буде доволі складно.

Як виглядають акторки Величного століття

Небахат Чехре

Валіде Султан зіграла 67-річна акторка. Нині Небахат Чехре вже минуло 78 років. Звісно, вона змінилася до невпізнання. Хоча декому справжній, а не кіношний образ знаменитості, може припасти до вподоби навіть більше. У серіалі жінка дуже рідко посміхалася, а в реальному житті Чехре дуже смішлива. Окрім знімань, раніше зірка ще й співала та працювала моделлю.

Як виглядають акторки Величного століття

Нур Феттахоглу

Виконавиця ролі Махідевран Султан нині мешкає у Стамбулі. Акторка вже відзначила 40-річчя й ні в чому собі не відмовляє – розкошує. На телеекранах героїня Нур була брюнеткою, а сама зірка нині носить світлий колір волосся.

Як виглядають акторки Величного століття

Вахиде Перчин

Знаменитість, що зіграла Хюррем Султан, хворіла на рак, але перемогла хворобу ще до виходу “Величного століття” на екрани. А поки серіал ще не закінчився, Вахиде оформила розлучення з актором Алтаном Гердюмом. Разом вони прожили аж 22 роки й виховували доньку Алізе, яка пішла батьківським шляхом і стала акторкою.

Як виглядають акторки Величного століття

Езги Ейюбоглу

Дівчині дісталася роль Айбиге Хатун, доньки кримського хана. Це був її другий у житті серіал. Уже по завершенні знімань, у 2016 році, Езги вийшла заміж. Її обранцем став актор Каан Йилдирим. На жаль, цей шлюб за 3 роки розпався.

Як виглядають акторки Величного століття

Популярне

Схожі статті

Беру 1 кг слив та плитку шоколаду: такої смачної закрутки на зиму раніше ніколи не робила – ідеальний джем

Якщо набрид сливовий джем і не хочеться його робити, додайте у сливи трішки шоколаду. І солодощі заграють новими смаковими якостями. Від такого варення не відмовиться ніхто.

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.