Олександр Бережок із “Дизель-шоу” закохався у майбутню дружину з першого погляду: чи ревнує Олена до Булітко

На сцені в "Дизель-шоу" Олександр Бережок зазвичай грає чоловіка Вікторії Булітко. Доводиться частенько обійматися й навіть цілуватися. Натомість удома на актора чекає дружина та двійко синів.

Олександр Бережок не збирався ставати артистом. Після школи вступив на навчання до Миколаївського педуніверситету. А вже там захопився КВК. Тож доля юнака круто змінилася.

Саме граючи в цю молодіжну гру, Сашко познайомився з Єгором Крутоголовом та іншими хлопцями, з якими згодом і створили “Дизель-шоу”. Олександр за цей час устиг отримати диплом вчителя й навіть попрацював кілька років у школі. Міцний кістяк колективу тримається вже чверть століття, хоча деякі актори приходять та йдуть.

Хто дружина Олександра Бережка з Дизель-шоу та скільки дітей

Про особисте Бережок не любить говорити. Уже 12 років триває його шлюб з Оленою. У пари підростають двоє синів. Познайомилися вони під час корпоративу, де Олександр мав виступати, а дівчина супроводжувала артистів.

Щойно їхні погляди зустрілися, гуморист втямив, що це й буде його дружина. Свій роман вони називають службовим. Довго не зволікали. Чоловік заявив, що братиме обраницю нахрапом. Так і зробив.

Хто дружина Олександра Бережка з Дизель-шоу та скільки дітей

За місяць вони вже жили разом. А за 2 роки побралися. Чекати на первістка довелося довгих 6 років. Коли дізналися про вагітність Олени, обоє плакали від щастя. Відтоді добре втямили – сваритися між собою немає сенсу. Краще сісти й спокійно поговорити. Відверта розмова здатна стерти всі гострі кути та непорозуміння.

Хто дружина Олександра Бережка з Дизель-шоу та скільки дітей

Час від часу глава родини вибирається без дружини та дітей на відпочинок – порибалити чи навіть побути на самоті в Карпатах. Олена ставиться до подібних витівок чоловіка з розумінням.

Уже звикла чекати коханого з гастролей. Звісно, не вистачає поряд надійного чоловічого плеча. Коли бачить чоловіка на сцені в обіймах “дружини” Вікторії Булітко, то ставиться до цього по-різному. Іноді навіть ревнує, хоча, в принципі, довіряє чоловіку і знає, що не зрадить.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.