Первісток Михеїла Саакашвілі спочатку одружився, а потім здобув вищу освіту: як виглядає 28-річний випускник

Михеїл Саакашвілі похвалився успіхами свого старшого сина Едуарда. 28-річний молодик здобув ступінь в університеті. А ми маємо можливість побачити, як виглядає нащадок та його дружина.

Експрезидент Грузії Михеїл Саакашвілі нині перебуває в ув’язненні, а його нащадки продовжують радувати татуся власними здобутками. 28-річний син Едуард днями отримав ступінь зі штучного інтелекту Утрехтського університету, що знаходиться в Нідерландах.

Тож татусь на радощах виклав світлину первістка у Фейсбуці. Едуард відзначив власні наукові досягнення разом із дружиною. З Адель Едуард познайомився, коли молодята навчалися в американському коледжі.

Як виглядає старший син Михеїла Саакашвілі: з дружиною

Вони відгуляли весілля 2018 року у Філадельфії. До речі, у цьому ж коледжі свого часу навчався і сам Михеїл. Саакашвілі закінчив навчальний заклад у 1994 році, а його старший син – у 2017-му.

Тоді тато був присутній на врученні диплома Едуарду й хвалився, що нащадок отримав його з відзнакою. Таких розумників виявилося всього 8 осіб на 380 випускників. Молодика навіть запросили працювати на Національне громадське радіо Америки.

Як виглядає старший син Михеїла Саакашвілі: з татом та мамою

У шлюбі з Сандрою Рулофс у Михеїла народилося двоє синів. Окрім Едуарда пара виховала ще й на 10 років молодшого Ніколаза. Він уже закінчив навчання у школі. Хлопцю є з кого брати приклад – старший брат має ступінь магістра. Матуся синів-розумників теж не пасе задніх – навчалася на бакалавраті з психології.

Одружилися Сандра з Мікаелем у 1993 році. А коли розлучилися, точно невідомо. Восени 2021 року нардепка від “Слуги народу” Єлизавета Ясько сповістила про стосунки з Саакашвілі. Згодом вона народила грузинському в’язню доньку Жасмін. А потім стало відомо про ще одну донечку Мікаела – Еліс-Марію йому подарувала грузинська співачка Софо Ніжарадзе.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.