Як виглядає чоловік померлої Анастасії Заворотнюк, який тепер сам виховує 5-річну доньку: почорнів від горя

Чоловік Анастасії Заворотнюк Петро Чернишов важко переживає втрату дружини. Чоловік, який тепер сам виховує 5-річну доньку, помітно змарнів та постарів за останній місяць.

Відома російська акторка Анастасія Заворотнюк пішла з життя 30 травня 2024 року. Жінка 5 років боролася з важкою онкологічною хворобою і, врешті, померла. Чоловік Анастасії фігурист Петро Чернишов був поряд з нею у складні часи і не залишав її навіть в останні дні життя.

Чоловік онкохворої Заворотнюк розповів про розставання і натягнуті стосунки з падчеркою
Як виглядає чоловік померлої Анастасії Заворотнюк, який тепер сам виховує 5-річну доньку

Поховання Анастасії Заворотнюк відбувалося у москві. Крім родини акторки, попрощатися з нею прийшли сотні її прихильників. Очевидці запевняють, що Петро Чернишов виглядав розбитим і ледь тримався на церемонії.

Як виглядає чоловік померлої Анастасії Заворотнюк, який тепер сам виховує 5-річну доньку
Як виглядає чоловік померлої Анастасії Заворотнюк, який тепер сам виховує 5-річну доньку

Після смерті Заворотнюк фігурист помітно “здав”. Чоловік виглядає виснаженим і постарілим.

Як виглядає чоловік померлої Анастасії Заворотнюк, який тепер сам виховує 5-річну доньку
Як виглядає чоловік померлої Анастасії Заворотнюк, який тепер сам виховує 5-річну доньку

Варто відзначити, що у Петра є чудова мотивація жити далі – у нього залишилася 5-річна донька Міла від коханої дружини. Цікаво, що на похороні Заворотнюк дівчинки не було. Втім, папараці зафіксували, як на наступний день 5-річну Мілу привели на могилу матері її бабуся і старша сестра.

Сім'я на другий день після похорону привела на могилу Заворотнюк її маленьку дочку
Сім’я на другий день після похорону привела на могилу Заворотнюк її маленьку дочку

Історія кохання Анастасії Заворотнюк і Петра Чернишова

Історія кохання цієї пари надихаюча, але дуже сумна. Анастасія і Петро познайомилися у 2007 році на шоу “Танці на льду”. Пізніше вони зізналися, що це було кохання з першого погляду.

На той момент Анастасії та Петру було по 36 років. Вони обоє має невдалий шлюб за плечима та великий досвід у любовних стосунках. Вже через рік Петро Чернишов зробив акторці пропозицію руки і серця і подарував каблучку з великим діамантом.

У вересні 2008 року закохані побралися, а через місяць вони повінчалися.

Анастасія Заворотнюк вже четвертий рік бореться з раком головного мозку
Анастасія Заворотнюк і Петро Чернишов

Пізніше подружжя зрозуміли, що хочуть мати спільну дитину. Завагітніти природнім шляхом у них не вийшло, тому Заворотнюк наважилася на штучне запліднення. Так, у 2019 році на світ з’явилася маленька Міла. Вже через кілька місяців після народження дитини Заворотнюк дізналася про свій страшний діагноз. Тоді в Мережі обговорювали. що саме ЕКЗ могло стати причиною виникнення раку. Втім, експерти запевняють, що штучне запліднення ніяк не могло стати причиною онкологію, втім, якщо на період заплідення пухлина вже була, вагітність могла спровокувати її активний ріст.

Популярне

Схожі статті

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?

Огірки по-фінськи у банках на зиму без стерилізації — заготівля варта медалі: закручую по 40 банок щоліта

Літо – ідеальний час для приготування різноманітних заготівель, які будуть радувати вас протягом усього року. Огірки по-фінськи – це чудовий спосіб зберегти свіжі овочі без необхідності стерилізації.