Мадонна, Шер, Бейонсе ще ті каверзулі: вимагають кімнату для перук, супроводження копів, мовчазного водія

Кожна зірка висуває організаторам концерту райдер – список вимог, обов'язкових до виконання. Часто-густо доходить до крайнощів. Поцікавмось, що замовляють артисти собі у гримерку.

Мадонна

65-річна зірка ніколи не сяде після когось на унітаз. Тож під час туру їй мають замінити сидіння на особисте. Першим ділом співачка перевіряє цю вимогу. Іноді трапляється, що прибуває на гастролі з цілою купою власних речей. Доходить навіть до диванів та інших меблів.

Світові знаменитості здивували чудернацькими райдерами

Ріанна

У цієї 36-річної співачки теж забаганки нічогісінько. Якось зірка зажадала підготувати 11 гримерних. Одна мала бути пристосована для відпочинку. Там повинні були поставити великий диван, а також вовняний килим із тваринним візерунком, щоб Ріанна могла ходити по ньому босоніж. Подушки організатори концерту мали підібрати в тон ковдрі, а на вікна почепити темні штори.

Світові знаменитості здивували чудернацькими райдерами

Кеті Пері

У 39-річної співачки чимало вимог. Її райдер складає аж 45 сторінок. Гримерку мають обов’язково облаштувати у кремових кольорах. Кімната має бути прикрашена живими квітами, але гвоздикам у вазах бути зась. Водій не повинен й рота роззявляти. Хіба що відповісти на запитання. А на знімальному майданчику має перебувати не більш як 10 осіб.

Світові знаменитості здивували чудернацькими райдерами

Бейонсе

42-річній знаменитості теж не йметься. Артистка вимагає дотримання температурного режиму у гримерці на рівні 25,6 градуса. У ванній їй мають приготувати відразу 4 рушники. За прикладом Мадонни співачка возить за собою власні сидіння для унітаза.

Світові знаменитості здивували чудернацькими райдерами

Крістіна Агілера

43-річна зірка вимагає супроводу її автівки поліціянтами, щоб раптово дорогою з аеропорту не втрапити у затор.

Світові знаменитості здивували чудернацькими райдерами

Шер

Співачці хоч і 78 років, але вона продовжує активну концертну діяльність. Оскільки зірка доволі часто змінює перуки, то вимагає виділяти їй окрему кімнату для зберігання такого важливого для неї багажу.

Світові знаменитості здивували чудернацькими райдерами

Популярне

Схожі статті

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?

Огірки по-фінськи у банках на зиму без стерилізації — заготівля варта медалі: закручую по 40 банок щоліта

Літо – ідеальний час для приготування різноманітних заготівель, які будуть радувати вас протягом усього року. Огірки по-фінськи – це чудовий спосіб зберегти свіжі овочі без необхідності стерилізації.

Вони всі померли від зупинки серця: Ніна Матвієнко, Скрябін, Руслана Писанка, Ганна Сумська – їх пам’ятають

Найвідоміші артисти України залишили неоціненний слід у творчій спадщині країни. Чому їх не стало та які подробиці відомі про цю подію, яка залишається у пам'яті прихильників.