“Чорні брови, тонкі вуста”: 26-річна донька Кузьми Барбара вперше показала себе без макіяжу

Донька Кузьми Скрябіна обрала собі не татову професію, а стала косметологинею. Барбара показала свою світлину в робочому кабінеті. І що ми бачимо? Дівчина сама практично не користується косметикою.

Барбара Кузьменко час від часу викладає в мережу власні світлини. З робочого місця також присутні фотографії. Попри те, що працює у косметичному кабінеті, сама дівчина накладає на обличчя мейкап по мінімуму.

Він настільки природний, що косметичних засобів на обличчі практично не помітно. Рішення зайнятися цією галуззю медицини прийшло до доньки Кузьми Скрябіна не випадково.

Донька Кузьми Скрябіна практично не користується косметикою

Коли дівчинці було 9 років, у неї на обличчі виникли певні проблеми. Барбара страждала на складну форму акне. Батьки робили все можливе, аби вилікувати дитину. Ті часи дівчина згадує з жахом.

Адже доводилося щотижня вдаватися до чисток обличчя. Після цих процедур виникали рубці, які теж потребували лікування. Ще Барбару лікували пілінгами, переливанням крові, імуномодуляторами та іншими процедурами.

Донька Кузьми Скрябіна практично не користується косметикою

Все було марно. Хвороба лише прогресувала. Врешті лікарка з дерматологічного інституту в Празі спромоглася вилікувати українку й дозволити забути весь цей жах, як страшний сон.

Врешті у 17 років донька музиканта змогла зітхнути з полегшенням. Попервах Барбара мріяла стати ветеринаркою. Але після такого тривалого лікування вирішила стати лікаркою-дерматологинею.

Ось так сильно дівчині захотілося допомагати всім, хто страждає від проблем шкіри. Тато не заперечував – підтримав доньку в усьому. Кузьма свого часу під маминим тиском вступив до стоматологічного інституту.

Отримав диплом лікаря й подарував його матусі. Але за спеціальністю не пропрацював жодного дня. Тому на доньку музикант не давив – де захотіла навчатися, туди й поступила.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.