Наталя Могилевська розповіла, як проводить час її родина, коли вдома вимикають світло

Зірка українського шоубізнесу, Наталя Могилевська – мати двох доньок та кохана людина, розповіла, як її сім'я проводить час, коли немає світло та чим вони займаються.

Українська співачка Наталя Могилевська тепер має велику родину – на початку повномасштабного вторгнення, вони разом із чоловіком вдочерили двох дівчаток. Щаслива мати розповіла про це не одразу, вони з чоловіком тримали цю інформацію у секреті.

У пари тепер дві маленькі донечки – Софія та Мішель, яких взяли у віці десяти та двох років. Як коментувала співачка, ці дівчата мають непросто історію та їм ще потрібно оговтатись від всього, що вони пережили. Тому Наталя Могилевська не показує їх фото, де будуть видно обличчя. Як коментувала артистка – це краще для них.

– Могилевська поділилася, як проводить час без світла
– Могилевська поділилася, як проводить час без світла

Співачка живе з коханим Валентином вже декілька років, але також не показує публіці його обличчя та не розповідає за його особистість. Як відомо, пара живе у дачному масиві на березі Дніпра в Києві та має свій великий дім.

Зараз співачка має справжню велику родину –  коханий, двоє діток та пес – Айка, який став популярним та затребуваним. Під час відключення світла у Києві, що може бути на добу по декілька разів, Наталя поділилась, що вся сім’я бореться за можливість вигуляти собаку. Тепер для Айки настав зірковий час, по словах співачки, песик тепер гуляє в два рази більше, бо коли немає світла – батьки не можуть працювати, а у старшої донечки зупиняється навчальний процес.

Співачка опублікувала пост із песиком Айкою, де вони на березі Дніпра. Щаслива родина проводить час разом, поки переживають блекаути. На фото співачка позує разом із чорним песиком, навколо них природа – ріка, дерева, позаду дім. Як коментує Наталя:

“У нас боротьба в сім’ї за собаку”.

У коментарях аудиторія помітила, що співачка змінилась у настрої останнім часом і тепер навколо рідних почувається щасливою та спокійною. Наталя все частіше розповідає про свою родину у позитивному ключі, ділиться успіхами доньок.

Також, у своїх інтерв’ю, Могилевська розповідала, що має методи виховання – розмови. Вона читає багато літератури про спілкуванню з дітьми та вихованню і дотримується спокійних розмов – бити та сварити, це неправильно.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.