Була найпопулярнішою на 1+1, але все проміняла: де живе телеведуча Лідія Таран після втечі з України

Глядачі з нетерпінням чекали появи у студії 1+1 Лідії Таран. Ця серйозна ведуча завжди говорила по суті. Але у 2022 році зникла з телеекранів. Де нині перебуває знаменитість і чим займається?

На початку повномасштабного вторгнення Лідія Таран разом із донькою від Андрія Доманського виїхала зі столиці. Річ у тім, що поблизу будинку, де мешкала телеведуча з Василиною, поцілила ракета. Одна людина загинула.

Лідія втямила, що треба рятувати дитину. Тому зібрали валізи й відбули до Франції. Поселилися у Нансі, де на той час зібралося чимало біженців з України. До Парижа щодня доводиться добиратися потягом, але дівчата не скаржаться.

Де нині перебуває Лідія Таран

Василина поступила до французької та української шкіл. Матуся теж вирішила покращити рівень знань і подала документи до університету. Отак у 46 років стала студенткою, причому не дуже добре знаючи французьку.

З рідним телеканалом Таран зв’язків не припиняла. Робить репортажі з Франції для українського глядача. Урешті дівчата впоралися з усіма викликами. Мама отримала диплом М1 1 ступеню, а донька вдало склала іспити до ліцею.

Де нині перебуває Лідія Таран

Магістерка з комунікацій навіть спромоглася захистити свій опус майже на 200 сторінок, присвячений темі викликів, що постали перед українськими ЗМІ під час війни.

Лідія з Василиною дуже сумують за Україною, але повертатися не наважуються, бо тут поки дуже небезпечно. Тож доводиться у Франції робити собі шматочок рідної країни, варячи борщ. Тато Василини також виїхав за межі рідної країни.

Де нині перебуває Лідія Таран

Доманському це вдалося зробити, оскільки має багато дітей, в тому числі й неповнолітніх. Швидше за все, донька з найближчим родичем не спілкується. Андрій приховує своє місце перебування, але ходять чутки, що нині мешкає в одній з країн Прибалтики.

Популярне

Схожі статті

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.

“Не варю, не смажу й не парю”: готую салат зі свіжих кабачків за 5 хвилин – таку смакоту наімпровізувала!

Кабачки, як огірки з помідорами, можна вживати сирими без термічної обробки. Скуштувавши один раз цей салат, вам закортить зробити його ще раз. Головне – якомога тонше нарізати овоч.