Дмитро Дікусар двічі одружувався й двічі збирався: де нині перебуває улюблений хореограф Ірини Білик

Дмитро Дікусар був відомий не лише ідеальними танцювальними рухами, але й великим шлейфом жінок, з якими йому приписували романи. Дізнаймося, де нині перебуває і чим займається хореограф.

Ще зовсім юний Дмитро Дікусар викликав цікавість до своєї особи, коли закрутив роман зі старшою на 15 років співачкою. Вони з Іриною Білик познайомилися під час шоу “Танці з зірками 2” й відтоді весь час давали теми для пліток. Пара зіграла несправжнє весілля у Ріо-де-Жанейро. Та за 3 роки голубки розбіглися.

Усі жінки Дмитра Дікусара: Ірина Білик

Ще одним шоком для широкого загалу стало одруження Дмитра з колегою Оленою Шоптенко. Під час “Танців з зірками” хореографи були конкурентами, частенько сварилися й навіть не віталися одне з одним. А коли разом поїхали працювати до Грузії, усе й закрутилося. Там і відгуляли весілля. На жаль, за 3 роки й цей шлюб розпався.

Усі жінки Дмитра Дікусара: Олена Шоптенко

За півтора року після розлучення Дікусар показав нову обраницю – грузинську танцюристку. На питання журналістів, коли очікувати третього весілля, Дмитро відказав, що одружиться виключно з матір’ю своєї дитини.

Усі жінки Дмитра Дікусара: грузинська танцівниця

Наступну обраницю хореограф вирішив нікому не показувати. Тож пресі довелося робити припущення. Зійшлися на тому, що це колишня дружина Миколи Тищенка Ірина Журавська. Сам Дмитро це не підтвердив і не спростував.

Усі жінки Дмитра Дікусара: Ірина Журавська

Згодом Дікусар надовго зник з інформпростору. З’ясувалося, що став до лав ЗСУ і пішов боронити батьківщину. Олена Шоптенко пояснила таке рішення колишнього благовірного підвищеним почуттям справедливості.

Куди подівся Дмитро Дікусар

Нещодавно Дмитро нагадав про себе, виклавши у мережу Інстаграм відео, яке змонтував із різних кадрів перебування на фронті, відзначивши:

“Знаю, що давно давав про себе знати… Вибачте, якщо змусив нервуватися!

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.