Теж дівчинка: чоловік Лілії Ребрик Андрій Дикий ошелешив правдою про поповнення від Насті Каменських

У родині Лілії Ребрик та Андрія Дикого було поповнення завдяки Насті Каменських. Який вклад внесла співачка для зіркової пари ще декілька років тому?

Багатодітна мама, українська акторка та телеведуча Лілія Ребрик має велику родину, де три місяця тому народилась третя маленька донечка – Аделіна, ще разом із чоловіком Андрієм Диким, відомим українським хореографом, Лілія виховує діточок Діану та Поліну, які вже подорослішали, старшій одинадцять, а середній шість років.

Багатодітна родина, в якій панують дівчата, також має пухнастого улюбленця, який досить часто потрапляє на яскраві сімейні фото разом зі своєю родиною. Але песик в родині з’явився не просто так.

Маленька дочка Діана, якій на той момент було всього вісім років, дуже довго вмовляла батьків купити цуцика, але вийшло так, що дівчинка не змогла одразу отримати собаку. Чотири роки тому пара нарешті налаштувалась на нового члена сім’ї, якого так і зустріли – як ще одну маленьку дитину.

Як виявилось, родина Ребрик отримала цуцика від співачки Насті Каменських, у якої тоді домашня улюбленця Мімі, породи бішон фрізе, народила цуциків. Пухнаста Мімі ощасливила родину Лілії та Андрія, які стали ще раз батьками.

Лілія Ребрик розповіла про поповнення в багатодітній родині
Лілія Ребрик розповіла про поповнення в багатодітній родині

Родина чекала два місяці, поки цуцик підросте та лише потім його можна буде забрати. Коли це нарешті відбулось, Андрій Дикий поділився у своєму інстаграмі новиною – поповнення в сім’ї. І що саме цікаве – цуцик від Каменських також дівчинка. Так у сім’ї хореографа з’явилась маленька домашня улюбленця Діксі, без якої зараз вони вже не уявляють життя.

Лілія Ребрик розповіла про поповнення в багатодітній родині
Лілія Ребрик розповіла про поповнення в багатодітній родині

Після цього в між Діаною та Поліною навіть почалися спори. Коли брали песика, молодша сестра була дуже маленької та ще не дуже цікавилась песиком, а старша дівчинка Діана декілька років чекала на появу домашнього улюбленця, тож, вважає, що заслуговує вважати його своїм. Як розповідала Лілія у своєму блозі, Поліну старша сестричка навіть не завжди пускає до цуцика, тож батьки вирішують такі питання за допомогою пухнастих іграшок для молодшої.

Зараз родина має малечу, який тільки-но виконалось 3 місяці. Через недовгий час в сім’ї буде ще маленька дівчинка, яка буде потребувати собаки.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.