“Татусі не в курсі”: чоловіки Ксенії Мішиної і Таянни забули не лише про жінок, але й синами не цікавляться

Ксенія Мішина ростить сина без чоловіка, Таянна трішки була заміжня, а тепер самотня матуся. Чи згадують про нащадків татусі та чи спілкуються з синами зіркових мам?

Ксенія Мішина

Згадувати про батька свого сина Платона акторка не любить. Відомо, що вони так і не одружилися, хоча чоловік пропонував. Та стосунки були настільки аб’юзивні, що Ксенія під час вагітності вирушила до мами в Севастополь, де й перебувала до пологів.

Чи спілкуються чоловіки Ксенії Мішиної й Таянни з синами

Багато років поспіль чоловік не згадував про сина. Та коли почалася велика війна, раптово виявив бажання поспілкуватися з Платоном. Мішина навіть не сповістила 10-річному підлітку, що це його біологічний батько, представивши просто знайомим.

Нині знаменитість запевняє, що тато й син не спілкуються. Вона воліє, щоб Платон виріс “ментально максимально здоровим”. Олександр, за словами жінки, був справжнім тираном та маніпулятором. Коли вона ходила вагітною й страждала від токсикозу, він усе одно змушував її ходити на роботу.

Tayanna

Багато років співачка була безнадійно закохана в одруженого продюсера Дмитра Клименка. Та згодом розірвала з ним робочі та інші стосунки й вийшла заміж. Щастя у шлюбі з Єгором Глібом не зазнала. Натомість народила сина Даніеля.

Чи спілкуються чоловіки Ксенії Мішиної й Таянни з синами

Після розлучення молодик подався шукати щастя до москви. Там знайшов роботу саундпродюсера в Тіматі, а ще покохав Ані Лорак. Тож поселився у великому будинку співачки. Даніель якось їздив до тата в гості й познайомився з Софійкою, донькою Кароліни.

Нині Гліб уже в Дубаї. Таянна вирішила, що син має поспілкуватися з татом, тому повезла Даніеля до ОАЕ. Гадала, що батько знайде потрібні слова, щоб зняти з хлопчика стрес, в якому підліток перебуває, починаючи з 2022 року. Та марно. Тож практично повернулися додому ні з чим.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.