Завжди поряд, де б не були: Джамала показала свого енергійного, бадьорого та досить молодого батька (ФОТО)

Відома українська співачка Джамала нещодавно поділилася з шанувальниками фотографіями свого батька. Судячи з них, він є чудовим прикладом того, як можна залишатися молодим попри роки.

На світлинах можна побачити, наскільки енергійний, бадьорий і молодий вигляд має цей чоловік, всупереч своєму вікові.

Родинні цінності та підтримка

Джамала завжди відкрито говорила про важливість родинних цінностей і підтримки. Її батько є яскравим прикладом такого підходу до життя. Він завжди був поруч зі своєю донькою, підтримуючи її на всіх етапах кар’єри та в житті. “Мій батько завжди був і залишається моїм найбільшим прихильником і джерелом натхнення”, – часто зізнавалась співачка.

Завжди поряд. Джамала показала фото свого батька. Скриншот фото з Мережі

Енергія та молодість

На фотографіях, якими поділилася Джамала, її батько виглядає надзвичайно енергійним і активним. Важко повірити, що перед нами людина поважного віку. Його молодий вигляд та життєрадісність вражають і викликають захоплення у шанувальників співачки.

Джамала показала фото свого батька. Скриншот фото з Мережі

“Завжди приклад несамовитої сили та праці, віри у свою мрію”, – прокоментувала світлини Джамала.

Як неодноразово раніше розповідала виконавиця, секрет молодості її батька полягає у здоровому способі життя.

Крім фізичної активності, ця людина має багато захоплень і хобі, які також допомагають йому залишатися молодим. Він любить музику, подорожі та читання. Ці заняття збагачують його життя і додають йому енергії. Та й онуки, а їх у нього, як відомо, тепер троє, не дають нудьгувати.

Реакція шанувальників

Фотографії, які опублікувала Джамала, викликали хвилю позитивних емоцій у її шанувальників. Вони не лише захоплюються зовнішнім виглядом її батька, але й висловлюють слова підтримки та вдячності за те, що співачка ділиться такими особистими моментами.

Ці чудові світлини, якими поділилася Джа, надихають і мотивують багатьох дбати про своє здоров’я і цінувати підтримку близьких.

Популярне

Схожі статті

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?

Огірки по-фінськи у банках на зиму без стерилізації — заготівля варта медалі: закручую по 40 банок щоліта

Літо – ідеальний час для приготування різноманітних заготівель, які будуть радувати вас протягом усього року. Огірки по-фінськи – це чудовий спосіб зберегти свіжі овочі без необхідності стерилізації.