Лілія Ребрик показала фото, на якому годує свою малечу: реакція глядачів неоднозначна — від захвату до осуду

Всупереч різним думкам та реакції, Лілія Ребрик вирішила підтримати матерів у їхньому праві піклуватися про своїх дітей будь-де, створюючи навколо себе атмосферу розуміння і підтримки.

Телеведуча Лілія Ребрик нещодавно поділилася з підписниками у соціальних мережах зворушливим фото, на якому вона годує груддю свою малечу. Цей пост викликав жваву дискусію серед її шанувальників, породивши різні реакції – від захвату до осуду.

Зворушливе фото

На фото Лілія Ребрик виглядає спокійною та щасливою, насолоджуючись моментом близькості зі своєю дитиною. Вона підписала знімок словами:

“Це фото, яке з легкістю може поділити аудиторію на два ворогуючих табори: тих, хто за годування у публічних місцях, і тих, хто виганятиме годуючу маму з кафе, бо має занадто ніжну психіку”.

Але при цьому жінка додала, що мова не йде про хизування при всезагальному спогляданні.

Крім того Ліля поділилася зі своїми шанувальниками, що старшу доньку вона вигодовувала до 1,5 років, а середню — до 2-х.

Лілія Ребрик показала фото, на якому годує своє немовля. Скриншот фото з Мережі

Різні реакції глядачів

Реакція глядачів на цей пост була неоднозначною. Багато хто підтримав Лілію, висловлюючи своє захоплення її сміливістю та природністю.

Проте були й ті, хто висловив незадоволення. Деякі коментатори вважали, що такий процес на очах у публіки – це особиста справа, яку не повинні спостерігати сторонні люди.

Наприклад є такий допис:

“Проти. Не дуже приємно на таке дивитись в публічному місці”.

Пост Лілії Ребрик підняв важливу соціальну тему, яка стосується багатьох жінок у всьому світі. Подібні дії жінки часто викликають суперечки, оскільки різні люди мають різні погляди на це питання.

“Проблема в менталітеті! За кордоном всі годують дітей скільки вважають за потрібне і де хочуть! Сподіваюсь, що це колись дійде і до України…”,- висловив надію один з користувачів.

Популярне

Схожі статті

Беру 1 кг слив та плитку шоколаду: такої смачної закрутки на зиму раніше ніколи не робила – ідеальний джем

Якщо набрид сливовий джем і не хочеться його робити, додайте у сливи трішки шоколаду. І солодощі заграють новими смаковими якостями. Від такого варення не відмовиться ніхто.

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.