Просто з вершини слави Микола Гнатюк все покинув і пішов у монахи: де нині перебуває молодший брат Анатолій

Свого часу "Барабан" Миколи Гнатюка співали всі. Нині знаменитий співак зник з інфопростору, бо подався у монахи. Розберімося, де нині перебуває молодший на 11 років брат артиста Анатолій.

Микола Гнатюк

Виконавець “Малинового дзвону” частенько говорив колегам, що по досягненні 60-річного віку буде намагатися стати ближчим до Бога. Насправді так і сталося. Нині всенародний улюбленець перебуває у монастирі під Києвом.

Де нині перебуває Микола Гнатюк

До цього возив із собою на концерти купу ікон і розставляв їх у гримерці, заважаючи іншим артистам готуватися до виступу. Під час гастролей колеги частенько бачили Миколу у дворі церкви, як він вів довгі розмови з місцевим священником.

Де нині перебуває Микола Гнатюк

Тож після попси Гнатюк-старший перейшов на написання духовних пісень. Став називати себе чомусь жіночим ім’ям Анастасія. Син Миколи певен, що тато своїм рішенням стати монахом хоче спокутувати провину – раніше дуже частенько прикладався до чарки. Родина артиста ще після Чорнобильської аварії виїхала до Німеччини, а сам співак розривався між двома країнами. Врешті з дружиною розлучилися.

Анатолій Гнатюк

На відміну від старшого брата, в родині молодшого все гаразд. Живуть із дружиною Оленою Чередниченко душа в душу. Виростили сина Богдана, який став режисером. Познайомився Анатолій з обраницею ще на 2 курсі.

Де нині перебуває Анатолій Гнатюк: з дружиною та сином

Він навчався на актора, а вона – на критикиню. Чотири рази закохані подавали заяву в рацс, а потім сварилися й не приходили на реєстрацію шлюбу. Врешті таки розписалися. Нині мешкають у Києві.

Дружина вже не працює, а Анатолій грає у театрі Франка. Разом із двома колегами організували невеликий колектив, щоб їздити в бік передової та виступати перед бійцями. Артисти дарують захисникам хороший настрій і водночас заряджаються від них оптимізмом та вірою у перемогу.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.