“І наречених мають, і заміж не виходять”: Саша Заріцька та Діана Зіброва весь час відкладають весілля

Деякі знамениті дівчата весь час відкладають власне весілля. Всі вже втомилися чекати, коли Саша Заріцька з Kazka та донька Павла Зіброва врешті стануть на весільний рушник. В чому затримка?

Олександра Заріцька

Солістка гурту Kazka кілька років тому знайшла своє щастя в особі Павла Тараненка. Після “Танців з зірками” Саша привела до тями свою фігуру й відразу ж закохалася. Широкому загалу дівчина представила молодика у 2022 році восени. Заручилися молодята навесні 2023 року.

Коли відбудеться весілля Саші Заріцької

Відтоді в кожному інтерв’ю співачка розповідає, про яке весілля мріє. Це має бути щось грандіозне на березі моря чи в горах – 350 гостей, гуляння протягом 2 днів поспіль. Дійшло до того, що Заріцька з нареченим навіть визначили дату – червень 2024-го.

Коли відбудеться весілля Саші Заріцької

От тільки цьогоріч знову довелося скасувати святкування, адже українці щодня потерпають від руйнівних ракет і немає настрою веселитися у такий час. Тож обов’язково зіграють весілля, але тільки після війни.

Діана Зіброва

Донька Павла Зіброва теж має нареченого, та виходити за нього заміж не поспішає. Це дійство весь час відкладається на невизначений термін. Спочатку не могли відгуляти через пандемію корони. Тепер на заваді стала війна.

Коли відбудеться весілля Діани Зібрової

Діана хоче, щоб весілля перетворилося на велику святкову вечірку. Зібрати 5-10 осіб та сходити розписатися – такий варіант дівчину не влаштовує. Вона мріє про довгу білу сукню, вельон.

Коли відбудеться весілля Діани Зібрової

Діана мріє бачити поряд всіх подружок та друзів. У всіх має бути веселий настрій, і всі повинні поділяти радість нареченої. Тож план, як усе буде, вже складено. Залишилося дочекатися завершення війни та втілити його в життя.

Кандидатура зятя Павла Миколайовича практично в усьому влаштовує. Одне тільки не подобається – молодик не вживає алкоголь, тож трішки випити й побалакати від душі з ним не виходить.

Популярне

Схожі статті

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.

“Не варю, не смажу й не парю”: готую салат зі свіжих кабачків за 5 хвилин – таку смакоту наімпровізувала!

Кабачки, як огірки з помідорами, можна вживати сирими без термічної обробки. Скуштувавши один раз цей салат, вам закортить зробити його ще раз. Головне – якомога тонше нарізати овоч.