“Заміжня, та весь час одна”: Дар’я Легейда 3 роки заміжня, але з чоловіком Дмитром Совою майже не жили разом

Дар'я Легейда у серпні відзначатиме 3-річчя подружнього життя. Але що це таке насправді, акторка поки що не усвідомила, оскільки по суті з чоловіком поряд увесь цей час майже не була.

Дар’я Легейда є акторкою театру Франка. Її можна побачити у серіалі “Кріпосна”, у фільмі “Крашанка” та багатьох інших стрічках. Нині знаменитості 30 років, і вона радіє, що жива й вижила під час подій 2022 року.

Чому заміжня Дар’я Легейда почувається самотньою

Дар’я переважну більшість часу проводить наодинці, оскільки батьки нині перебувають у різних містах, а чоловік Дмитро Сова служить у лавах ЗСУ. Легейда іронічно посміхається:

“За роки сімейного життя я так і не навчилася сімейного життя”.

У серпні 2021 року відбулося пишне весілля двох акторів. До цього вони не дуже часто були разом. За 2 місяці знайомства Дмитро освідчився, ще 7 місяців тривала підготовка до дійства.

Чому заміжня Дар’я Легейда почувається самотньою

У цей час закохані не були разом, оскільки Сова знімався у серіалі в Чорноморську. Після розпису благовірний знову повернувся до приморського міста, щоб завершити проєкт. Зовсім трішки закохані були разом, а потім почалося повномасштабне вторгнення.

Чому заміжня Дар’я Легейда почувається самотньою

Пара активно взялася до волонтерства, на власні гроші відкривши цех із пошиття військового одягу. Спочатку Дмитро записався до ТрО, а у 2023 році пішов служити. Тож вони знову розсталися.

Тож Дар’я має відчуття недосім’ї з одного боку, хоча з іншого вона точно знає – подружній зв’язок між нею та чоловіком таки присутній. Тож коли закінчиться війна, у них із Дмитром має розпочатися процес притирання один до одного, як у молодят. Закоханими вони були, а от щастя подружнього життя поки що, на жаль, не зазнали.

Популярне

Схожі статті

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.

“Не варю, не смажу й не парю”: готую салат зі свіжих кабачків за 5 хвилин – таку смакоту наімпровізувала!

Кабачки, як огірки з помідорами, можна вживати сирими без термічної обробки. Скуштувавши один раз цей салат, вам закортить зробити його ще раз. Головне – якомога тонше нарізати овоч.