А ви знали, що у покійної Ніни Матвієнко було двоє синів? Як виглядають брати Тоні – монах та іконописець

Ніна Матвієнко за життя була багатодітною мамою. Крім відомої для публіки доньки Тоні, співачка мала ще двох синів. Що про них відомо – далі у матеріалі.

Українська співачка Ніна Матвієнко, яка пішла з життя восени 2023-го року, встигла побудувати не лише музичну кар’єру, а й виховати трьох дітей.

Донька Ніни Тоня перейняла музичний талант матері і зараз також є відомою українською співачкою. А ось сини Ніни Митрофанівни пішли іншим шляхом. Вони зовсім не публічні і не заможні люди. Крім того, один з синів Матвієнко Іван взагалі став ченцем і відмовився від всіх матеріальних благ.

Як виглядають чоловік та діти Ніни Матвієнко
Як виглядають чоловік та діти Ніни Матвієнко

Іван Гончар

Іван Гончар – старший син Ніни Митрофанівни. Іван довго шукав свій шлях і у віці 33-х років постригся у ченці та став служити Богу. 12 років Іван служив у Свято-Успенському монастирі в Криму, там він отримав своє церковне ім’я Януарій. Втім, після анексії Криму чоловік переїхав у Ніжин і сав служити там.

Як виглядає син Ніни Матвієнко, який став ченцем
Як виглядає син Ніни Матвієнко, який став ченцем

Ніна Митрофанівна рідко говорила про старшого сина в інтерв’ю. Та одного разу проговорилась, що вона досі фінансово допомагає Івану.

Андрій Гончар

Середній син Ніни Матвієнко Андрій перейняв талант свого батька і став художником. Він досить відомий у Києві митець.

Андрій ще з дитинства мав хист до малювання, тому після закінчення школи, не роздумуючи, пішов навчатися в Українську академію мистецтв.

Троє дітей Ніни Матвієнко – Іван, Антоніна та Андрій
Троє дітей Ніни Матвієнко – Іван, Антоніна та Андрій

Зараз Андрій Гончар організовує персональні виставки та вражає прихильників своїм мистецтвом.

Варто відзначити, що лише молодша донька Ніни Матвієнко Тоня пішла творчим шляхом матері. Дівчина успадкувала унікальний тембр Ніни Матвієнко, який неможливо ні з чим сплутати.

Популярність Тоня Матвієнко здобула після участі у вокальному шоу “Голос країни”. Зараз співачка час від часу випускає нові пісні та кліпи і гастролює по містам України.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.