“Чоловік та дружина, які виховують Мішу”: 26-річна донька Кузьми Барбара вперше показала свою родину

Єдина донька Кузьми Скрябіна, яка втратила батька 9 років назад, зараз має власну сім'ю. Чоловік Барбари – справжній красень, а маленький Міша заміняє їм сина.

Коли відомого співака Андрія Кузьменка не стало, його єдиній дочці було 17 років. Дівчина дуже важко переживала втрату батька та навіть користувалася послугами психотерапевта.

Тоді життя Барбари тільки починалося і, незважаючи на непоправний біль втрати, дівчина все ж змогла будувати своє майбутнє. Після закінчення школи Барбара вступила один з найпрестижніших українських медичних університетів. Дівчина здобула освіту лікаря дерматолога в університеті ім. Богомольца.

Донька легендарного Кузьми Скрябіна змінилася до невпізнаваності
Як виглядає донька Кузьми Скрябіна

Цікаво, що Кузьма Скрябін також мав медичну освіту. Чоловік вивчився на лікаря стоматолога, втім, по професії не працював, адже його затягнула творчість.

У навчальному закладі Барбара ще й зустріла власне кохання. Ним виявився однокурсник на ім’я Віктор. Вони одружилися, не очікуючи закінчення навчання в університеті.

Як виглядає донька Кузьми Скрябіна
Як виглядає донька Кузьми Скрябіна

Зараз Барбара працює лікарем-косметологом в одній і приватних клінік Києва. Дівчина спеціалізується на класичній та ін’єкційний косметології.

Як виглядає донька Кузьми Скрябіна

Барбара Кузьменко не дуже активно веде свої соціальні мережі, та все ж час від часу дівчина публікує свіжі фото та відео. Так, нещодавно на день народження свого чоловіка Барбара опублікувала у Інстаграм-блозі фото з іменинником. На знімку Барбара у квітчастій сукні ніжно обіймала Віктора.

Варто відзначити, що за 5 років шлюбу подружжя ще не наважились на поповнення. Втім, вони виховують маленького Мішу – песика, до якого вони ставляться, як до власного сина.

Як виглядає донька Кузьми Скрябіна

До слова, крім того, що Барбара та її чоловік є лікарями, вони мають невеличкий сімейний бізнес. Так, у 2020 році молоде подружжя відкрили у Києві невеличке кафе на честь Кузьми Скрябіна.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.