“Годинник цокає”: як Фреймут змогла вийти заміж за авторитетного директора – перейняла ініціативу чоловіка

Ольга Фреймут вміє не лише з інспекціями до людей приходити. Телеведуча зробила перший крок навіть в особистих стосунках. І не прогадала, адже стала дружиною гендиректора телеканалу.

Коли роман Ольги Фреймут із Володимиром Локотком називають службовим, головна ревізорка країни підправляє – вони зійшлися вже після того, як ведуча пішла з “Нового каналу”.

Коли Локотка призначили гендиректором, Ольга саме перебувала в Євпаторії. Дізналася від колег, що новий бос молодий та гарний. Мовляв, усі журналістки стали носити на роботу короткі спідниці.

Ольга Фреймут сама зробила пропозицію Володимиру Локотку

Фрейму тоді лише посміялася, оскільки перебувала в стосунках. Та коли вперше зайшла у кабінет до Володимира Володимировича, і вони поговорили, відчула якусь незрозумілу захищеність. Начальник відразу став янголом-охоронцем знаменитості, хоча романтики між ними попервах не було.

Ольга Фреймут сама зробила пропозицію Володимиру Локотку

Згодом Ольга перейшла працювати на “1+1”. Там їй дуже бракувало звичного спілкування з Володимиром. У Швейцарії зірка відвідала могилу Шанель і стала благати:

“Габріель, будь моєю хрещеною!”

Того ж дня Володимир надіслав ведучій СМСку. Вона втямила – це знак. Фреймут сама запропонувала уподобаному чоловіку одружитися. Навіть узяла його прізвище. На той момент їй було 35 років, і вона вже виховувала доньку Злату.

Ольга Фреймут сама зробила пропозицію Володимиру Локотку

От тільки телеглядачам не поспішала нічого розповідати про особисте життя. Ольга народила сина Валерія, а за рік доньку Євдокію. Лише після цього відкрила правду, хто батько її дітей, неабияк спантеличивши загал.

Після повномасштабної агресії родина в повному складі виїхала до Великобританії. Звісно, зробити телекар’єру, подібну до української, Ользі там не вдалося. Влаштувалася у газету й пише колонку про українські новини.

Час від часу Фреймут не стримується й починає, вірніше, продовжує научати українців правилам етикету. Та між знаменитістю та її фанами вже утворилася величезна прірва, яку буде здолати доволі складно.

Популярне

Схожі статті

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?

Огірки по-фінськи у банках на зиму без стерилізації — заготівля варта медалі: закручую по 40 банок щоліта

Літо – ідеальний час для приготування різноманітних заготівель, які будуть радувати вас протягом усього року. Огірки по-фінськи – це чудовий спосіб зберегти свіжі овочі без необхідності стерилізації.