“На кривій козі не під’їдеш”. Зірки, з якими іноді дуже важко працювати: Могилевська, Кароль, Алан Бадоєв

Робота з зірками завжди має свої особливості та виклики. Наталка Могилевська, Тіна Кароль та Алан Бадоєв – яскраві приклади талановитих людей, кожен з яких має свої унікальні підходи до роботи.

Наталку Могилевську, Тіну Кароль та Алана Бадоєва всі знають як видатних представників українського шоу-бізнесу. Проте, кожен із них має свої особливості, які можуть зробити роботу з ними непростою. Що думають про них колеги, нещодавно розповіли на каналі BespaLOVmedia.

Наталка Могилевська: ретроград з серцем вчителя

Наталія Могилевська. Скриншот фото з Мережі

Наталка Могилевська – одна з найвідоміших українських співачок та продюсерів. Вона дала старт багатьом молодим артистам, і її внесок у розвиток української музики важко переоцінити. Однак, робота з нею не завжди є легкою.

Могилевська має репутацію ретрограда – людини, яка дотримується традиційних методів та не завжди готова до змін. Однак, попри ці труднощі, багато хто визнає її беззаперечний професіоналізм та великий досвід, які роблять її цінним наставником для молодих талантів.

Тіна Кароль: творчий диктатор

Тіна Кароль. Скриншот фото з Мережі

Творчі здібності Тіни Кароль не мають меж, і вона постійно дивує своїх шанувальників новими проєктами та образами. Проте, за цим блиском ховається інша сторона – Кароль у роботі часто називають диктатором.

Її колеги відзначають, що Тіна має дуже високі вимоги до себе та оточення. Вона прагне до досконалості у всьому, що робить, і очікує того ж від своєї команди. Вона не терпить помилок і завжди прагне до найвищих стандартів. Такий підхід дозволяє їй досягати неймовірних результатів, але водночас робить співпрацю з нею досить складною.

Алан Бадоєв: людина настрою

Алан Бадоєв. Скриншот фото з Мережі

Алан Бадоєв – відомий український режисер та кліпмейкер, чий професіоналізм та креативність не викликають сумнівів, проте він також відомий як людина настрою.

Колеги часто говорять, що з Бадоєвим важко працювати через його змінний настрій. Він може бути надзвичайно натхненним та продуктивним, коли знаходиться у гарному настрої, але також може бути дратівливим і непримиренним, коли щось йде не так.

Популярне

Схожі статті

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?

Огірки по-фінськи у банках на зиму без стерилізації — заготівля варта медалі: закручую по 40 банок щоліта

Літо – ідеальний час для приготування різноманітних заготівель, які будуть радувати вас протягом усього року. Огірки по-фінськи – це чудовий спосіб зберегти свіжі овочі без необхідності стерилізації.