Топ-5 скажених зачісок Катерини Осадчої, які стали предметом обговорень в “Інтернеті”: Горбунов в ауті

Які найепатажніші зачіски мала Катерина Осадча перед публікою, які досі пригадує та обговорює аудиторія: шахи та хліб, цікавий підхід до створення образу на подію.

Українська телеведуча Катерина Осадка відома не лише своєю привабливістю та добрим почуттям гумору, а й великим набором капелюхів, які зірка змінює разом зі своїми образами. Вони стали головною фішкою Катерини.

Кожен капелюх зроблено по-своєму оригінально та цікаво, приваблює погляд та глядачі не можуть відірватись. Це ідеальний креативний підхід для створення образу телезірки та можливість відрізнятись від інших оригінальним підходом до вибору образу.

Звісно на українській сцені не лише Осадча відрізняється незвичними образами, “боротьбу” капелюхів можна влаштувати разом з Олею Поляковою. Але цим кумедним та цікавим капелюхам може позаздрити навіть відома українська співачка.

Які зачіски Катерини Осадчої вразили публіку найбільше?

Перше фото – Катерина Осадча має цікавий атрибут на своїй голові – шахи. Елегантне вбрання з хвилястою зачіскою, яку прикрашають гральні фігури – білі та чорні. Ще Катерина має сережки у формі серця, срібного кольору.

Друга фотографія – до елегантної золотистої сукні, за рішенням або самої Катерини, або креативної групи, ідеально пасує золотий хліб, який тримається на об’ємних волоссях Осадчої. Також дівчинка має на фото золотисті сережки, які доповнюють цей образ.

Катерина Осадча показала свої найепатажніші зачіски
Катерина Осадча показала свої найепатажніші зачіски

Третя фотографія – цікавий вибір обруча на голові. У Катерини біла рукавичка, яку зазвичай одягають під вечірні образи. На самій рукавичці два срібних кільця та срібний браслет. Сама Катерина одягнута також у яскравих кольорах – її образ весь у стразах, як одяг, так й прикраси – сережки.

Четверте фото – образ, який викликав бурхливу реакцію – сукня малинового кольору та штучні мізки на голові, зачіска зроблена у довершенні образу самих мізків. Цікавий образ, на який може наважитися лише Катерина Осадча.

Катерина Осадча показала свої найепатажніші зачіски
Катерина Осадча показала свої найепатажніші зачіски

П’ятий образ – цікавіше, ніж минулий, на фото Катерина не одна, а ще з п’ятьма особами – голови ляльок. Обережна зібрана зачіска має вплетіння з голов ляльок та їх червоних підборів. Сукня у телеведучої у довершення цікавого образу – також з малюнками ляльок.

Катерина Осадча показала свої найепатажніші зачіски
Катерина Осадча показала свої найепатажніші зачіски

Осадча має безліч екземплярів цікавих капелюхів та головних уборів, які вона привозить з різних країн та різних відомих дизайнерів.

Популярне

Схожі статті

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.

“Не варю, не смажу й не парю”: готую салат зі свіжих кабачків за 5 хвилин – таку смакоту наімпровізувала!

Кабачки, як огірки з помідорами, можна вживати сирими без термічної обробки. Скуштувавши один раз цей салат, вам закортить зробити його ще раз. Головне – якомога тонше нарізати овоч.