“Спочатку сварились, потім полюбились”: Потап і Каменських, Дікусар та Шоптенко одружились після неприязні

Те, що ненависть здатна перевтілитися у шалене кохання, на власному життєвому прикладі довели зіркові пари – Потап і Настя Каменських, Дікусар і Шоптенко. Як подібне могло статися?

Потап і Настя Каменських

Коли чорнявка прийшла на кастинг у дует Потапа, Олексій відразу почав жартувати у своєму стилі, чим неабияк напружив молоду виконавицю. Коли почали записувати першу композицію, страшенно сварилися, бо Настя весь час наполягала на своєму.

Від ненависті до весілля: Потап і Настя Каменських

Минуло 3 роки співпраці, а вони ненавиділи один одного все більше. Але змушені були працювати разом, оскільки їхня пара стала неабияк популярною. І лише на 4-ий рік знайомства Потап і Настя врешті знайшли спільну мову й стали кайфувати від того, що роблять.

Від ненависті до весілля: Потап і Настя Каменських

Любов до музики пов’язала репера та співачку настільки сильно, що Олексій розлучився з Іриною Горовою та одружився з Настею. Щоправда, перед цим обоє поставили дует на паузу, і Каменських почала виступати під новим псевдонімом NK.

Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар

Хореографи страшенно ворогували на проєкті “Танці з зірками”, оскільки весь час були конкурентами й кожен волів дістатися до перемоги. Дійшло до того, що Олена з Дмитром навіть перестали вітатися при зустрічі.

Від ненависті до весілля: Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар

А коли разом поїхали робити подібне шоу до Грузії, раптово відкрили нові грані одне одного. Шоптенко втямила, що треба прислухатися до слів Дікусара, робити його головним у парі. Отак їхні стосунки й налагодилися.

Від ненависті до весілля: Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар

Щобільше, вони покохали одне одного. Грузинські друзі влаштували казкове весілля для пари. Вінчалися у гірській церкві. Цілий місяць голубки приховували від українських шанувальників цю видатну подію в житті. Лише потім поділилися спільним щастям. На жаль, воно тривало всього 3 роки.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.