“Це так оцінила держава мою роботу”: Попович, Поплавський, Зібров та інші артисти назвали свою пенсію

Багато артистів, які поклали всі сили та протягом багатьох десятиліть розвивали українську культуру, в підсумку залишилися біля розбитого корита – отримують копійчані пенсії.

Володимир Бебешко

Композитор і продюсер багато співпрацював із молодими артистами, а ще разом із Кузьмою робили круті музичні проєкти. Та коли 5 років тому чоловік завітав до Пенсійного фонду, йому нарахували аж… 1800 грн щомісячного утримання. Ось так оцінила держава чималі заслуги 67-річного старшого брата Левка Дурка.

Яку пенсію отримують українські знаменитості

Олексій Залевський

Недалеко від Бебешка зайшов і відомий український дизайнер. Нині 49-річний чоловік не може працювати через цілий букет хвороб та страждає на некроз кісток. А пенсію з інвалідності йому призначили всього 2070 гривень. На таких грошенятах далеко не розженешся.

Яку пенсію отримують українські знаменитості

Іван Попович

Народний артист нещодавно відзначив 75-річчя, причому зробив це на сцені, з мікрофоном у руках. Але держава не цінує подібної жаги до мистецтва, виплачуючи щомісяця пенсійне утримання у сумі 5 тисяч гривень. Цього співаку вистачає лише щоб заправити автівку та доїхати з Закарпаття до Києва.

Яку пенсію отримують українські знаменитості

Павло Зібров

67-річний співак вважав, що за всі реалії та нагороди, що має від держави, отримає пенсійне утримання на рівні 50 тисяч гривень, не менше. На жаль, сума пенсії Павла Миколайовича виявилася значно меншою. Йому призначили спочатку 2,5 тис., потім пенсія зросла до 4 тисяч. Нині ж складає вже 8,3 тис. гривень. Якось незаслужено.

Яку пенсію отримують українські знаменитості

Михайло Поплавський

74-річному ректору, що співає, можна сказати, поталанило. Колеги заздрять Михайлу Михайловичу, оскільки той заробляє щомісяця до 17 тисяч пенсійних виплат. Це набагато більше, аніж у більшості пересічних українців та навіть народних артистів.

Яку пенсію отримують українські знаменитості

Популярне

Схожі статті

Беру 1 кг слив та плитку шоколаду: такої смачної закрутки на зиму раніше ніколи не робила – ідеальний джем

Якщо набрид сливовий джем і не хочеться його робити, додайте у сливи трішки шоколаду. І солодощі заграють новими смаковими якостями. Від такого варення не відмовиться ніхто.

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.