“Не лише з мікрофоном, але й з лопатою”: Тіна Кароль, Альона Альона, Тарас Цимбалюк показалися на городі

Зірки здатні не лише красуватися на сцені. Вони залюбки роблять перепочинок від виступів, виходять на город і з задоволенням порпаються на грядках. Хто не боїться взяти до рук лопату чи сапу?

Alyona Alyona

Реп-зірка народилася у невеликій Капітанівці на Кіровоградщині. Згодом родина переїхала до Баришівки. Тож дівчина, хоча і стала справжньою зіркою й підкорила всю Європу, не забула минулих справ.

Знаменитості не соромляться горбатитися на городі

Тож коли приїжджає відвідати батьків, Альона Савраненко перевдягається у робочий комбінезон і простує на город. Не цурається жодної роботи. Якщо потрібно, то і гній поміж грядок лопатою розподілить.

Тарас Цимбалюк

Зірка “Спіймати Кайдаша” народився у Корсунь-Шевченківському на Черкащині. Отже, коли приїжджає відвідати батьків, допомагає рідним, чим може. Ось і цього разу вийшов із мамою на город із потрібними інструментами.

Знаменитості не соромляться горбатитися на городі

Тож гуртом боролися з бур’янами, які заважають жити культурним рослинам. Певно, фізична праця припала знаменитому чоловіку до вподоби, оскільки він порадив підписникам свого Інстаграму:

“Цінуйте кожну мить!”

Тіна Кароль

Доля склалася так, що будинок, подарований чоловіком на честь народження сина Веніаміна, Тіні Кароль довелося доводити до ладу самотужки. То й виділила чимало місця для городини та дерев. Тепер зірка лише встигає збирати врожаї.

Знаменитості не соромляться горбатитися на городі

За полуницею йдуть черешні, а там і кабачки з баклажанами на підході. У золотих руках Тіни плоди дав навіть ананас. Співачка залюбки робить фоторепортажі з власного обійстя. Та показує на лише квітучі троянди, але й як сама копирсається на грядках, не шкодуючи дорогого манікюру.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.